REKLAMA

Płoccy symfonicy w sylwestra przeniosą widownię do złotej ery Hollywood

REKLAMA

Ostatniego dnia 2021 roku płoccy symfonicy zapraszają na Sylwester w „Złotej Erze Hollywood”. Będzie można usłyszeć na żywo utwory z filmów szalonych lat 20-tych.

31 grudnia o godzinie 18 Płocka Orkiestra Symfoniczna zaprasza na niezwykłą wyprawę do świata wielkiego kina. Złoty okres hollywoodzkiej „fabryki snów” to epoka wielkich filmów, legendarnych kreacji aktorskich oraz niezapomnianych melodii.

Muzycy przywołają najwspanialsze i najbardziej magiczne momenty złotych czasów amerykańskiego kina – od epoki charlestona, szalonych lat 20., po erę technikoloru i słynnych musicali. Podczas sylwestrowego wieczoru usłyszymy utwory, które wykonywały takie gwiazdy, jak Marlena Dietrich, Marilyn Monroe, Mae West w legendarnych już utworach, m.in. „Night and Day”, „Diamonds are a girl’s best friend”, „Moon River”.

Za aranżacje utworów Złotej Ery Hollywood odpowiadają basista, kompozytor, aranżer i dyrygent Filip Torres, występujący wraz z Jose Torresem i Havana Dreams.

– Złota Era Hollywood to niepowtarzalny koncert, gdzie artystki Luna Voices dzięki swojej wszechstronności oscylują wokół formy, bawią się gatunkami, mieszają jazz, i swing z elementami muzyki klasycznej, doprawiając to wszystko wspaniałym wizerunkiem scenicznym oraz choreografią. Jest to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju program! – zachęca Płocka Orkiestra Symfoniczna.Wokalistki Luna Voices kochają jazz, musical, muzykę klasyczną, filmową i współczesne standardy muzyki rozrywkowej, występowały jako solistki na wielu scenach polskich i zagranicznych, a swoje ensamble’owe doświadczenie zdobywały śpiewając w prestiżowym Chórze NFM, z którym koncertowały na całym świecie.

Wraz z wokalistami i sekcją rytmiczną Luna Voices wystąpi Płocka Orkiestra Symfoniczna pod batutą maestro Sławomira Chrzanowskiego (dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii Zabrzańskiej od 1990 roku).

Bilety dostępne w sprzedaży w kasie biletowej POS oraz na stronie internetowej orkiestry w zakładce „Kup bilet”.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU