REKLAMA

Płoccy policjanci złapali złodziei i odzyskali skradzione motocykle

REKLAMA

Intensywna praca płockich policjantów doprowadziła do szybkiego namierzenia sprawców włamania do garażu i kradzieży dwóch motocykli. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i odzyskali jednoślady.

29 kwietnia płoccy policjanci otrzymali zgłoszenie o nocnym włamaniu do garażu i kradzieży dwóch motocykli w miejscowości Murzynowo. Natychmiast po zawiadomieniu funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy oraz funkcjonariusze z Posterunku Policji w Brudzeniu Dużym, podjęli intensywne czynności, aby ustalić i zatrzymać sprawców kradzieży hondy i suzuki.

PowiązaneTematy

Mundurowi krok po kroku ustalali kolejne dane oraz typowali miejsca przebywania podejrzewanych o kradzież motocykli. Podczas sprawdzania jednego z adresów, na terenie gminy Fabianki funkcjonariusze odnaleźli skradzioną hondę, jednak sprawca kradzieży ukrywał się pod innym adresem.

Policjanci szybko ustalili, gdzie podejrzany przebywa i w zaledwie kilkanaście godzin od kradzieży, zatrzymali 43-latka. Mężczyzna ukrywał się na terenie powiatu włocławskiego. Na widok mundurowych zaczął uciekać, jednak bezskutecznie.– Do działań płockich policjantów włączyli się również funkcjonariusze z Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą. Wspólne ustalenia mundurowych doprowadziły pod adres przebywania kolejnego podejrzewanego o kradzież motocykli. Okazał się nim 26-latek, którego mundurowi w czwartek zatrzymali na terenie gminy Dobrzyń nad Wisłą. Operacyjne ustalenia policjantów doprowadziły również do odzyskania na terenie powiatu włocławskiego, drugiego skradzionego motocykla marki Suzuki – relacjonuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.

43-latek oraz 26-latek z powiatu lipnowskiego, już usłyszeli zarzuty, za które grozi im kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. Płoccy policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań w sprawie kradzieży motocykli.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. M says:

    Oddać ich motocyklustom..
    :-)
    Najlepiej na zlocie jakimś…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU