REKLAMA

Płoccy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę ciężarówki. Miał ponad 3 promile

REKLAMA

Kierowca ciężarówki, który poruszał się autostradą A1, zwrócił uwagę policjantów z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku, którzy wracali z pierwszej części zabezpieczenia szczytu klimatycznego. Ciężarówka wyładowana mięsem jechała całą szerokością drogi. Okazało się, że 33-latek z Białorusi był kompletnie pijany.

Do zdarzenia doszło 7 grudnia przed godz.13.

– Uwagę policjantów z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku, wracających kolumną pojazdów do macierzystej jednostki z zabezpieczenia szczytu klimatycznego COP24, przykuł ciężarowy renault. Jego kierowca poruszał się całą szerokością drogi A1 – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu.Podejrzenia policjantów okazały się słuszne. Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że 33-letni kierowca z Białorusi miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie, a jechał autem wyładowanym mięsem z Sokółki aż do Berlina.

Płoccy policjanci poinformowali dyżurnego łódzkiej komendy, który na miejsce skierował policjantów z drogówki. Przekazano im pijanego mężczyznę, a funkcjonariusze z Płocka pojechali w dalszą drogę. Postępowanie w tej sprawie będzie prowadziła łódzka komenda.

Fot. KWP Radom

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU