REKLAMA

Płoccy policjanci oferują dodatkową pomoc ofiarom przestępstw

REKLAMA

W najbliższych dniach płoccy policjanci będą prowadzić działania związane z Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Funkcjonariusze będą udzielać między innymi porad prawnych.

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który w tym roku potrwa od 21 do 28 lutego, to kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Związana jest ona z ustanowionym na 22 lutego Dniem Ofiar Przestępstw. Porady prawne będzie można uzyskać między innymi w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.

– W dniach 24-28 lutego w godzinach 8-14.30 osoby deklarujące chęć skorzystania z pomocy w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem będą mogły zgłaszać się o pomoc, która zostanie im udzielona przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Płocku – informuje mł. asp. Marta Lewandowska oficer prasowa KMP w Płocku.Idea obchodów Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw zrodziła się w 2000 r. w Ministerstwie Sprawiedliwości i ma na celu zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU