REKLAMA

Płoccy pływacy zaliczyli dobry występ

REKLAMA

Zawodnicy klubu pływackiego SWIM Płock również odwiedzili Zimowe Mistrzostwa Polski juniorów młodszych. Zawody odbyły się w Olsztynie. Płocczanie zaliczą ten występ do udanych.

O Zimowych Mistrzostwach w Olsztynie już pisaliśmy – wziął w nich udział także Klub Pływacki MZOS Płock. Jak się okazuje, dobry występ na tych zawodach zaliczyli także zawodnicy płockiego klubu pływackiego SWIM Płock. Przypomnijmy – zawody odbyły się w dniach 6-8 marca. Płocki klub SWIM reprezentowany był przez trzech zawodników: Martę Marcinkiewicz, Wiktorię Niewiadomską oraz Sebastiana Komorowskiego.

Najlepszy wynik zanotowała Wiktoria Niewiadomska, która zdobyła brązowy medal na dystansie 200 metrów stylem klasycznym. Dla tej zawodniczki zawody były nie tylko zdobyciem cennego trofeum, ale także poprawieniem rekordu życiowego o ponad 6 sekund. Młoda płocczanka startowała też w konkurencji na dystansie 100 metrów – w tej zajęła czwartą lokatę, zaś na pięćdziesięciu metrach uzyskała 7. miejsce. Wiktoria płynęła stylem klasycznym.Bardzo dobry występ zanotowała także Marta Marcinkiewicz, która poprawiła swoje rekordy życiowe na dystansach 50 oraz 100 metrów stylem motylkowym oraz na dystansie 100 metrów stylem dowolnym i 100, a także 200 metrów stylem zmiennym. Trenerzy – Honorata Hirschfeld oraz Marek Stasiak nie kryją zadowolenia ze swoich podopiecznych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU