REKLAMA

Plantacja konopi indyjskich w… płockim mieszkaniu

REKLAMA

Specjalistyczny sprzęt do hodowli roślin oraz dwa namioty, w których suszyły się konopie indyjskie, znaleźli płoccy policjanci w jednym z płockich mieszkań. W związku z tą sprawą, zatrzymano dwóch mężczyzn.

Ponad 6 kilogramów marihuany zabezpieczyli płoccy policjanci w mieszkaniu na jednym z płockich osiedli. Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu wkroczyli do niego 25 stycznia po tym, jak w wyniku śledztwa ustalili, że na terenie jednego z płockich osiedli znajduje się plantacja konopi indyjskich.

– Rośliny uprawiane były w jednym z mieszkań, w dwóch specjalistycznych namiotach – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Pomieszczenia te były w pełni wyposażone w specjalistyczny sprzęt, służący do hodowli roślin, m.in. w oświetlenie oraz systemy wentylacyjne – wyjaśnia rzecznik.W mieszkaniu policjanci znaleźli też ścięte rośliny konopi, które suszyły się w namiocie oraz rozdrobnione części roślin w papierowych opakowaniach – łącznie ponad 6 kilogramów narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli również dwa namioty, w których uprawiane były konopie oraz ich wyposażenie.

Płocka policja zatrzymała w związku z tą sprawą dwóch mężczyzn, mieszkańców Płocka w wieku 31 i 43 lat. Zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, w piątek zostaną przesłuchani przez prokuratora w Prokuraturze Rejonowej w Płocku, który podejmie dalsze czynności w sprawie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Konopny Poznań says:

    Kannabinoidy, a zwłaszcza kannabidiol (CBD) to substancje o niezwykle dobrze zapowiadającym się zastosowaniu medycznym. Badania efektów biochemicznych i farmakologicznych sugerują zastosowania CBD: do łagodzenia ataków epilepsji, zaburzeń nastroju, lęków, depresji, wspomagające leczenie uzależnień od alkoholu i nikotyny, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo, hamuje rozwój i rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych zwłaszcza glejaka, może być pomocny w leczeniu fibromialgii, czy zwłóknienia wątroby, jest skuteczny w terapii bólu zapalnego i neuropatycznego, pomocny w terapii stwardnienia rozsianego, działa przeciwwymiotnie (np. po chemioterapii), reguluje apetyt (…)

    Uwaga: Nasze olejki NIE zawierają syntetycznego kwasu kannabidiolowego CBD, który jest produkowany in vitro w laboratorium, który nie tylko nie pomoże, lecz może zaszkodzić naszemu organizmowi, są całkowicie naturalne! Produkt również nie jest łacząny z kryształem wyizolowanym CBD, którego wiele firm używa w swoich produktach. Więcej —> konopiafarmacja pl

  2. Anonim says:

    Nasi płoccy gangsterzy z ostrej grupy rodziny bambino ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU