NoveKino Przedwiośnie zaprasza widzów do obejrzenia filmu "Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę". Po seansie będzie okazja porozmawiać z reżyserem Michałem Krzywickim i aktorką Dagmarą Brodziak.
Podczas kolejnego wydarzenia z cyklu "Spotkania Filmowe" w NK Przedwiośnie 22 sierpnia o godzinie18 będzie można obejrzeć film "Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę". Po seansie kino zaprasza na spotkanie z reżyserem Michałem Krzywickim i aktorką Dagmarą Brodziak. Bilety 15 złotych.
"
Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę" - Polska, rok 2028. Osoby skazane za ciężkie przestępstwa poddaje się automacji. Goli im się głowy, a na szyjach zapina obroże, które regularnie wstrzykują do organizmu odurzającą substancję otępiającą zmysły. Więźniowie bezpowrotnie tracą wszystkie wspomnienia, a następnie są poddawani szkoleniom do prac niewymagających zaangażowania intelektualnego. Zautomatyzowane w ten sposób jednostki państwo wykorzystuje niewolniczo do prac społecznych lub wypożycza prywatnym przedsiębiorcom za opłatą. Tymczasem były aktywista na znak protestu ogłasza swoje samobójstwo, które zamierza popełnić na żywo w Internecie, w Sylwestra. Chce tym samym w ostateczny sposób przeciwstawić się wprowadzonemu w Polsce reżimowi. Dzień wcześniej znajduje w śmieciach porzuconą niewolnicę, co powstrzymuje go przed zakończeniem swojego życia i uwalnia lawinę nieprzewidzianych zdarzeń.
REŻYSERIA: Michał Krzywicki
OBSADA: Dagmara Brodziak, Michał Krzywicki, Marek Kalita, Philippe Tłokiński

novekino.pl
0 0
Anka.