Wiktor Pleczyński
Nightskating powrócił do Płocka. W czwartek wieczorem rolkarze, wrotkarze wyruszyli sprzed Galerii Wisła i przejechali ponad 17 km ulicami miasta.
Setki miłośników aktywności na świeżym powietrzu wzięło udział 11 maja wieczorem w akcji rozpoczęcia sezonu wrotkarskiego w Płocku. Rolkarze, wrotkarze, osoby na hulajnogach i rowerach ruszyły sprzed Galerii Wisła, okrążyły Podolszyce i przejechały aż do Starego Miasta i z powrotem.
Uczestnicy wydarzenia przejechali ulicami miasta w sumie ponad 17 kilometrów. Przed wyruszeniem mogli też skorzystać z warsztatów hamowania. Działalność grupy Nightskating Płock można śledzić na
profilu facebookowym oraz
stronie internetowej.
http://petronews.pl/aktywnie-na-sportowo-5-czysta-forma-rolki-i-wrotki-podcast/
Płocczanin u Donalda Trumpa. Był jedynym Polakiem
sprzedaj marzenia zobaczymy ile będą warte, czy nadal zero?
wirtualne pieniadze
00:07, 2025-06-21
Tragiczny wypadek w powiecie płockim
Proszę osoby poszkodowane oraz rodzinę osoby zmarłej o kontakt 664694990
Dominikk
22:32, 2025-06-20
Tragiczny wypadek w powiecie płockim
nawet jesli dziadek zajechal, jechal zbyt szybko - to przecież ten drugi pojazd mógł wyhamować (choć trochę) a nie uderzyć z prędkością światła... w pojazd który mu zajechał... po uszkodzeniach pojazdów widać że prędkość była bardzo duża
redaktor
21:50, 2025-06-20
Płocczanin u Donalda Trumpa. Był jedynym Polakiem
Kasy kupa, a Trump sobie poszedł...
$$$
17:09, 2025-06-20