- Ten teledysk jest z mojej strony swego rodzaju "ukłonem" dla francuskiej, a przy tym najlepszej (według mnie) hiphopowej ekipy na świecie, czyli NTM. Postanowiłem zrobić remix ich singla z 1998 roku, ponieważ panowie użyli w nim sampel z muzyką naszego rodaka, Fryderyka Chopina. Tym polskim, pozytywnym akcentem zapraszam wszystkich do sprawdzania i udostępniania - zachęca Verres.Informacje na temat działalności Verresa znajdziecie na jego kanale społecznościowym: https://www.facebook.com/dawid.verres.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wiceminister kultury: Są miliony na zabytki
80% Ukraińców pracuje i płaci ZUS a ruskie trolle nie śpią.Zabytki w Płocku - czekamy aż się rozsypią , wyburzamy i gitara.
real
08:45, 2025-07-17
Jagody na wakacyjnym stole? GIS ostrzega
Największa trucizna to ta celowo zrzucana przez samoloty (długie linie trujących gazów) Tym się zabija ludzi
Prawda
21:07, 2025-07-16
W powiecie płockim będzie nowe miasto?
Miasto stwarza większe możliwości dla urzędniczej grabieży
Celina
18:21, 2025-07-16
Wiceminister kultury: Są miliony na zabytki
Zajmują się fasadami a ludzie pracy nie mają i wyjeżdżają z Płocka!!!!! Wstyd mieć takie władze!!!! Konieczne referendum!!!!
Celina
18:19, 2025-07-16
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz