Zamknij

Asystentka/recepcjonistka

Nr oferty: StPr/24/0577Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Opis zadań: Dbanie o porządek w miejscu pracy, zatowarowanie (zamawianie przedmiotów potrzebnych do pracy w salonie). Prowadzenie kalendarza wizyt Google. Prowadzenie kont w mediach społecznościowych. Przygotowanie kart klientów, umawianie spotkań stacjonarne i on-line. Obsługa sklepu internetowego, wysyłanie paczek (stacjonarnie). Sprawdzanie poczty e-mail i odpisywanie na wiadomości.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 21.06.2024
Stypendium brutto: 1 994,4 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Aktywizacja zawodowa bezrobotnych do 30 r.ż.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: 3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Monika Szczepańska
      Numer telefonu: 24 367 18 44-48
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Sporządzanie sprawozdań finansowych organizacji pozarządowych non profit, odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych, przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi, US, ZUS, nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości, Nadzór oraz rozliczanie projektów.
      StPr/24/0590
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
      wynagrodzenie od od 6 000 do 10 000 PLN

      Dostarczanie posiłków do klientów.
      StPr/24/0591
      data rozpoczęcia pracy od 27.06.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Zadania: - wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych; - układanie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia; - montaż specjalistycznych urządzeń do przepływu wody i gazu; - usuwanie awarii wodociągowych.
      StPr/24/0824
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Zadania: - delegowanie zadań robotnikom i ciągła kontrola w ich realizacji; - pomoc pracownikom w wykonywaniu prac instalacyjnych i montażowych; - kontrolowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowych; - sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmy; - troszczenie się o powierzone mienie przedsiębiorstwa; - kooperacja z kierownictwem; - przeprowadzanie kontroli szczelności instalacji; - usuwanie awarii wodociągowych. Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku, - umiejętność czytania rysunku technicznego; - umiejętność kontroli podległych pracowników; - umiejętność planowania i koordynacji prac na obiekcie; - bardzo dobra organizacja pracy oraz komunikatywność; - decyzyjność i zdolność rozwiązywania problemów;
      StPr/24/0826
      wynagrodzenie od od 6 500 PLN

      Opieka fizjoterapeutyczna nad uczniami szkoły sportowej.
      StPr/24/0588
      data rozpoczęcia pracy od 02.09.2024
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Przygotowywanie raportów postępu pracy realizowanych projektów. Analiza danych zawartych w raportach. Udział w procesie planowania prac na projekcie. Współpraca przy opracowywania harmonpgramu prac. Raportowanie zaawansowania prac. Koordynacja obiegu dokumentów. Współpraca z działami kotrolingu, finansowo-księgowymi, ofertowania, zakupów. Analiza postepu prac w odniesieniu do harmonogramu realizacji. Praca w Płocku w godz. 7-15.
      StPr/24/0818
      wynagrodzenie od od 6 000 do 9 000 PLN

      Pomoc w przygotowywaniu dań kuchni wietnamskiej pod nadzorem wietnamskiego szefa kuchni. Składanie zamówień na produkty u wietnamskich dostawców.
      StPr/24/0585
      data rozpoczęcia pracy od 16.07.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Praca przy realizacji projektów, tj. budowa zbiorników magazynowych, instalacji petrochemicznych, konstrukcji stalowych. Kontrola jakości na produkcji lub montażu konstrukcji stalowych, elementów ciśnieniowych (rurociagów, zbiorników), sprawdzanie dokumentacji technicznej pod względem materiałowym, specyfikacji wykonania montażowych i spawalniczych, przygotowywanie dokumentacji odbiorowej kontroli jakości, raportów i sprawozdań. Nadzorowanie prac ekip laboratoryjnych pracujących na terenie budowy. Praca w Płocku w godz. 7-15.
      StPr/24/0816
      wynagrodzenie od od 6 000 do 8 000 PLN

      Sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją zakresu robót, zadań związanych z pracami serwisowymi, a także prefabrykacją i montażem konstrukcji, zbiorników, rurociągów, zamocowań, aparatów, itp. Opracowywanie zakresów technicznych do realizacji dla jednostek produkcyjnych i grup montażowych. Przewidywanie i zgłaszanie potrzeb w zakresie koniecznych urządzeń produkcyjnych , a w szczególności rusztowań, zapewnienie płynnej realizacji prac przez podległe brygady, dbałość o terminowość i wysoką jakość wykonywania zadań przez podległy zespół. Praca w Płocku w godz. 7-15.
      StPr/24/0817
      wynagrodzenie od od 4 500 do 6 000 PLN

      Przyjmowanie, wydawanie i układanie. Praca w Płocku w godz. 8-16.
      StPr/24/0819
      data rozpoczęcia pracy od 26.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN