Zamknij

Kasjer - sprzedawca

Nr oferty: StPr/24/0576Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Opis zadań: Obsługa klientów w sklepie. Przyjmowanie dostaw. Dbanie o porządek na sali sprzedaży i w magazynie.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 21.06.2024
Stypendium brutto: 1 994,4 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: 3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Anna Gościcka
    Numer telefonu: 24 367 18 44-48
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Sporządzanie sprawozdań finansowych organizacji pozarządowych non profit, odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych, przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi, US, ZUS, nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości, Nadzór oraz rozliczanie projektów.
    StPr/24/0590
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
    wynagrodzenie od od 6 000 do 10 000 PLN

    Dostarczanie posiłków do klientów.
    StPr/24/0591
    data rozpoczęcia pracy od 27.06.2024
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Zadania: - wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych; - układanie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia; - montaż specjalistycznych urządzeń do przepływu wody i gazu; - usuwanie awarii wodociągowych.
    StPr/24/0824
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Zadania: - delegowanie zadań robotnikom i ciągła kontrola w ich realizacji; - pomoc pracownikom w wykonywaniu prac instalacyjnych i montażowych; - kontrolowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowych; - sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmy; - troszczenie się o powierzone mienie przedsiębiorstwa; - kooperacja z kierownictwem; - przeprowadzanie kontroli szczelności instalacji; - usuwanie awarii wodociągowych. Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku, - umiejętność czytania rysunku technicznego; - umiejętność kontroli podległych pracowników; - umiejętność planowania i koordynacji prac na obiekcie; - bardzo dobra organizacja pracy oraz komunikatywność; - decyzyjność i zdolność rozwiązywania problemów;
    StPr/24/0826
    wynagrodzenie od od 6 500 PLN

    Opieka fizjoterapeutyczna nad uczniami szkoły sportowej.
    StPr/24/0588
    data rozpoczęcia pracy od 02.09.2024
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    Przygotowywanie raportów postępu pracy realizowanych projektów. Analiza danych zawartych w raportach. Udział w procesie planowania prac na projekcie. Współpraca przy opracowywania harmonpgramu prac. Raportowanie zaawansowania prac. Koordynacja obiegu dokumentów. Współpraca z działami kotrolingu, finansowo-księgowymi, ofertowania, zakupów. Analiza postepu prac w odniesieniu do harmonogramu realizacji. Praca w Płocku w godz. 7-15.
    StPr/24/0818
    wynagrodzenie od od 6 000 do 9 000 PLN

    Pomoc w przygotowywaniu dań kuchni wietnamskiej pod nadzorem wietnamskiego szefa kuchni. Składanie zamówień na produkty u wietnamskich dostawców.
    StPr/24/0585
    data rozpoczęcia pracy od 16.07.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Praca przy realizacji projektów, tj. budowa zbiorników magazynowych, instalacji petrochemicznych, konstrukcji stalowych. Kontrola jakości na produkcji lub montażu konstrukcji stalowych, elementów ciśnieniowych (rurociagów, zbiorników), sprawdzanie dokumentacji technicznej pod względem materiałowym, specyfikacji wykonania montażowych i spawalniczych, przygotowywanie dokumentacji odbiorowej kontroli jakości, raportów i sprawozdań. Nadzorowanie prac ekip laboratoryjnych pracujących na terenie budowy. Praca w Płocku w godz. 7-15.
    StPr/24/0816
    wynagrodzenie od od 6 000 do 8 000 PLN

    Sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją zakresu robót, zadań związanych z pracami serwisowymi, a także prefabrykacją i montażem konstrukcji, zbiorników, rurociągów, zamocowań, aparatów, itp. Opracowywanie zakresów technicznych do realizacji dla jednostek produkcyjnych i grup montażowych. Przewidywanie i zgłaszanie potrzeb w zakresie koniecznych urządzeń produkcyjnych , a w szczególności rusztowań, zapewnienie płynnej realizacji prac przez podległe brygady, dbałość o terminowość i wysoką jakość wykonywania zadań przez podległy zespół. Praca w Płocku w godz. 7-15.
    StPr/24/0817
    wynagrodzenie od od 4 500 do 6 000 PLN

    Przyjmowanie, wydawanie i układanie. Praca w Płocku w godz. 8-16.
    StPr/24/0819
    data rozpoczęcia pracy od 26.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN