Zamknij

Monter konstrukcji stalowych

Nr oferty: StPr/24/0531Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wykonywanie montażu konstrukcji stalowej, ustalanie zakresu prac montażowych konstrukcji stalowych, zabezpieczenie konstrukcji stalowej przed utratą stateczności, wykonywanie obmiaru i odbioru konstrukcji stalowej przed utratą stateczności, wykonywanie obmiaru i odbioru konstrukcji stalowej, kontrolowanie jakości wykonywanego montażu, przygotowanie narzędzi oraz sprzętu do wykonania konstrukcji.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Język:
    • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Uprawnienia:
      • czytanie rysunku izometrycznego
      • czytanie rysunku technicznego
      • cięcie palnikiem acetylenowo - tlenowym
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: punktualność, precyzyjność, dokładność, umiejętność pracy w zespole badania wysokościowe powyżej 3 m W miejscu wykonywania pracy występuje wielokulturowość i niezbędne jest posługiwanie się językiem obcym ze względu na konieczność porozumiewania się z pozostałymi pracownikami w celu prawidłowego wykonywania obowiązków.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: 3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Bartłomiej Jarzyński
        Numer telefonu: 24 367 18 43
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Przyjmowanie i rejestrowanie pism wychodzących i przychodzących, sporządzanie pism i ich znakowanie, prowadzenie teczek osobowych i ewidencji urlopowej, archiwizacja dokumentów księgowych, opisywanie faktur pod względem rachunkowo - finansowym, prowadzenie dokumentacji szkolnej, obsługa procesu rekrutacji uczniów, prowadzenie spraw dotyczących ubezpieczeń uczniów.
        StPr/24/0580
        data rozpoczęcia pracy od 25.06.2024
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        Obsługa kasy fiskalnej, programu magazynowego, terminala. Obsługa sklepu internetowego. Obsługa klienta bezpośredniego i internetowego. Obsługa dostaw i zamówień. Dbanie o porządek w miejscach pracy. Obsługa social mediów. Troska o dobre imię miejsca pracy.
        StPr/24/0581
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        Szycie odzieży damskiej bluzki. Praca na maszynie stebnówka płaska.
        StPr/24/0582
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Obsługa żelazka przemysłowego.
        StPr/24/0583

        Współpraca z kierownikiem robót. Analiza dokumentcji technicznej. Tworzenie harmonogramów robót. Tworzenie dokumentacji powykonawczej. Prowadzenie rozliczeń budowy. Zamawianie materiałów i sprzętu. Praca w Płocku w godz. 7-15.
        StPr/24/0810
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        Wypruwanie elementów, wprowadzanie danych do maszyn dziewiarskich, kontrola procesu dziania. Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 6-14, 14-22.
        StPr/24/0812

        Zszywanie elementów dzianinowych. Praca w Płocku w systemie jednozmianowym w godz. 6-14.
        StPr/24/0813

        Zaznajomienie z urządzeniami prasowalniczymi, budowa, zasady działania, obsługa, nauka stabilizowania, parowanie, mierzenie, układanie, przekazywanie wyrobów do dalszego procesu produkcyjnego. Praca w Płocku w god. 6- 14.
        StPr/24/0814

        Przewożenie asortymentu eventowego zgodnie z otrzymywanymi zleceniami.
        StPr/24/0349
        data rozpoczęcia pracy od 24.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Przygotowywanie potraw, w szczególności dań typu kebab.
        StPr/24/0578
        data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024