Zamknij

Podinspektor- wieloosobowe stanowisko ds. przygotowania projektów inwestycyjnych

Nr oferty: StPr/24/0519Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) przygotowanie dokumentów niezbędnych do wszczęcia postępowania przetargowego w zakresie wynikającym z zakresu działania Referatu Przygotowania Projektów Inwestycyjnych (WIR - I) i Referatu Realizacji i Nadzoru Inwestycyjnego (WIR II) oraz udział w pracach komisji przetargowej; 2) opracowanie i analiza kosztorysów inwestorskich, współudział w weryfikowaniu kosztorysów stanowiących podstawę do przeprowadzenia przetargów, wyboru ofert, zlecenia usług dodatkowych lub zamiennych, zaniechania zakresu usług; 3) prowadzenie ustaleń z wykonawcami, projektantami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego w zakresie realizowanych zadań; 4) przyjęcie dokumentacji wraz z jej sprawdzeniem pod względem kosztorysowym, weryfikacja kompletności dokumentacji projektowo kosztorysowej i zakresu opracowania, a także egzekwowanie usunięcia stwierdzonych błędów; 5) ustalanie, pozyskiwanie, przygotowanie danych wyjściowych, w tym warunków technicznych do projektowania oraz kosztorysowania i uzgodnienia z odpowiednimi podmiotami; 6) nadzór nad prawidłową realizacją umów realizowanych przez WIR-I, w szczególności umów na prace projektowe oraz monitorowanie postępu prac zgodnie z umowami realizowanymi przez WIR-I; 7) w zakresie zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji współudział w poszukiwaniu alternatywnych źródeł finansowania, przygotowaniu wniosków do instytucji i organizacji zewnętrznych o dofinansowanie oraz rozliczaniu uzyskanych dofinansowań; 8) uaktualnianie wycen kosztorysów inwestorskich do przetargów; 9) przygotowywanie projektów umów i aneksów do umów dla zadań realizowanych przez WIR-I i WIR-II oraz współpraca w tym zakresie z Zespołem Prawno Finansowym Obsługi Inwestycji (WIR-IV). 10) analiza i weryfikacja dokumentów techniczno rozliczeniowych, sprawdzanie ich zgodności z warunkami zawartych umów; 11) analizowanie projektów złożonych w ramach Budżetu Obywatelskiego; 12) przyjmowanie i analizowanie zgłoszeń indywidualnych mieszkańców Miasta w zakresie realizacji infrastruktury technicznej, dotyczącej przydzielonych do realizacji zadań.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), budowlane
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania niezbędne (formalne): 1. obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2022 r. poz. 530); 2. nieposzlakowana opinia; 3. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych; 4. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; 5. wykształcenie studia minimum pierwszego stopnia w zakresie budownictwa lub inżynierii środowiska. 6. znajomość programów do kosztorysowania. Wymagania dodatkowe: Znajomość ustaw: - z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2022 r. poz. 530 ze zm.); - z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2023 r. poz. 40 ze zm); - z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane (Dz. U. z 2024 r. poz. 725); - z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2024 r. poz. 572); - z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.).
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Urząd Miasta Płocka
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Aplikacja powinna zawierać następujące dokumenty: 1. życiorys (CV) dodany jako załącznik do formularza aplikacyjnego; 2. dokumenty potwierdzające wykształcenie - dodane jako załącznik do formularza aplikacyjnego (skan); 3. oświadczenie kandydata o w
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: inny
    Przyjmowanie i rejestrowanie pism wychodzących i przychodzących, sporządzanie pism i ich znakowanie, prowadzenie teczek osobowych i ewidencji urlopowej, archiwizacja dokumentów księgowych, opisywanie faktur pod względem rachunkowo - finansowym, prowadzenie dokumentacji szkolnej, obsługa procesu rekrutacji uczniów, prowadzenie spraw dotyczących ubezpieczeń uczniów.
    StPr/24/0580
    data rozpoczęcia pracy od 25.06.2024
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    Obsługa kasy fiskalnej, programu magazynowego, terminala. Obsługa sklepu internetowego. Obsługa klienta bezpośredniego i internetowego. Obsługa dostaw i zamówień. Dbanie o porządek w miejscach pracy. Obsługa social mediów. Troska o dobre imię miejsca pracy.
    StPr/24/0581
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    Szycie odzieży damskiej bluzki. Praca na maszynie stebnówka płaska.
    StPr/24/0582
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Obsługa żelazka przemysłowego.
    StPr/24/0583

    Współpraca z kierownikiem robót. Analiza dokumentcji technicznej. Tworzenie harmonogramów robót. Tworzenie dokumentacji powykonawczej. Prowadzenie rozliczeń budowy. Zamawianie materiałów i sprzętu. Praca w Płocku w godz. 7-15.
    StPr/24/0810
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Wypruwanie elementów, wprowadzanie danych do maszyn dziewiarskich, kontrola procesu dziania. Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 6-14, 14-22.
    StPr/24/0812

    Zszywanie elementów dzianinowych. Praca w Płocku w systemie jednozmianowym w godz. 6-14.
    StPr/24/0813

    Zaznajomienie z urządzeniami prasowalniczymi, budowa, zasady działania, obsługa, nauka stabilizowania, parowanie, mierzenie, układanie, przekazywanie wyrobów do dalszego procesu produkcyjnego. Praca w Płocku w god. 6- 14.
    StPr/24/0814

    Przewożenie asortymentu eventowego zgodnie z otrzymywanymi zleceniami.
    StPr/24/0349
    data rozpoczęcia pracy od 24.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Przygotowywanie potraw, w szczególności dań typu kebab.
    StPr/24/0578
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024