Komenda Miejska Policji w Płocku poinformowała, że 18 marca tuż przed godz. 15 w Cekanowie na drodze krajowej nr 62 doszło do zdarzenia drogowego.
– Według wstępnych ustaleń policjantów 73-letni kierujący fordem nie ustąpił pierwszeństwa 47-letniemu kierującemu volkswagenem, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów – opisuje KMP w Płocku.
Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierujący fordem trafił do szpitala.
– Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Utrudniania mogą potrwać do godziny 18 – ostrzega KMP w Płocku.
[FOTORELACJA]2594[/FOTORELACJA]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Włoski klimat w sercu Płocka. Impreza nad Wisłą
na zdjęciu do artykułu to obiekt z płockiej starówki? Ach ta rewitalizacja!!!!!!!
do Obywatela z Płoc
23:42, 2025-07-29
Manifestacja "Migranci mile widziani" w Płocku
Poważnie potrzebowali megafonu? Można mieć zastrzeżenia co do racjonalności osób wyrażających proimigranckie hasła, czy wręcz solidaryzujących się z... próbującymi nielegalnie przekroczyć granicę. Ale ktoś kto ma transparent "Nie dla ukrów i ciapatych" (choć do zdjęcia ustawili się tak, że wyszło: "Polska nie dla dla ukrów Polaków i ciapatych"), też jest na bakier z rozumem. Gimbusy, które od dziecka miały mózg prany przez internet i panującą w nim nagonkę, teksty o "lewakach", "ciapatych". W internetach, które są łatwym polem dla obcych służb, trolli itp, internetach, które mają się tak do rzeczywistości, jak poparcie w nich Korwina do poparcia w wyborach, gdzie każdy musiał się przy urnie wylegitymować. Dorastali w ułomnym poczuciu, że głosząc takie półinteligentne hasła wychodzi się na cwaniaka i łatwo zebrać poklask. Naprawdę, przerażające że ktoś może się tego nie wstydzić i dać sobie zrobić zdjęcie z takim *%#)!& hasłem. Jakieś ukry, jacyś ciapaci, bo człowiek półmózgi nie potrafi napisać normalnie i nie rozumie, że np Polacy sami często padają ofiarami hejtu. Zresztą, wielu Ukraińców zachowuje się w Polsce naprawdę porządnie i nie trzeba ich obrażać by być przeciwnym masowej imigracji i 1/4, 1/3, multikulti i połowy populacji z obcym obywatelstwem.
osu
21:45, 2025-07-29
Włoski klimat w sercu Płocka. Impreza nad Wisłą
przyjdziesz, pokrzyczysz, może coś łykniesz i pójdziesz do swego apartamenciku.Pozostawisz po sobie..... ślady balowania.Pozdrawiam balowniku.
@obatel
21:17, 2025-07-29
Płockie obchody wybuchu Powstania Warszawskiego
Cześć i chwała bohaterom!!!🇵🇱
POLAK
19:28, 2025-07-29
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz