Jak przekazała 18 lutego Komenda Miejska Policji w Płocku, na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Kozłowo (gm. Drobin) około godz. 9 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów.
- Kierowca audi, jadący w kierunku Płocka, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z przeciwka pojazdem marki Renault. Kierowca renaulta z urazem głowy przewieziony został do szpitala - przekazała podkom. Monika Jakubowska, oficer prasowa płockiej policji.
Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana, na miejscu pracują służby. Według przewidywań funkcjonariuszy, utrudnienia potrwają do około godz. 13. Policjanci kierują na objazdy drogami lokalnymi.
0 0
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt 664694990