- Osoby, które lekceważą obowiązujące limity, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia - podkreśla mł. asp. Paweł Klimek z KPP w Gostyninie.Funkcjonariusze przypominają, że jeśli kierowca mimo zatrzymanego prawa jazdy dalej będzie prowadzić auto bez uprawnień, okres odebrania dokumentu przedłuży się do sześciu miesięcy, a kolejne zatrzymanie bez prawa jazdy, zakończy się cofnięciem uprawnień i koniecznością ponownego zdawania egzaminu.
21:22, 03.07.2023
Niech policjanci z Gostynina wjadą do miasta i wtedy zatrzymują wgs wpl wse wpn eku które blokują drogi Wtedy możemy rozmawiać.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Płocczanin u Donalda Trumpa. Był jedynym Polakiem
Raz ,raz i po sprawie
Robert
15:18, 2025-06-23
Płocczanin u Donalda Trumpa. Był jedynym Polakiem
Brawo!!!!!!!!!
hert
15:17, 2025-06-23
Dachowanie w powiecie płockim. Cztery osoby ranne
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub rodzinę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel.: 664 694 990
DOMINIK
12:31, 2025-06-23
Dachowanie w powiecie płockim. Cztery osoby ranne
Raczej pójdzie po linii Darwina- selekcja naturalna...
Taa
09:39, 2025-06-23