- W Gostyninie - Zalesiu dzisiaj rano pielęgniarka dostała nożem, ranny jest podobno i sanitariusz - napisał do nas czytelnik.Informację zweryfikowaliśmy w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie.
- Zgłoszenie wpłynęło do nas około godz. 4 rano - przekazał nam p.o. oficera prasowego KPP w Gostyninie mł. asp. Paweł Klimek. - Czytelnik jednak nie do końca ma rację. W Wojewódzkim Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gostyninie rannych zostało dwóch pielęgniarzy. Sprawcą jest przebywający na oddziale pacjent, 38-letni mieszkaniec Płocka - wyjaśnia mł. asp. Paweł Klimek.Czynności w tej sprawie są wykonywane pod nadzorem prokuratury, w związku z czym nie znamy jeszcze szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. Wiadomo natomiast, że jeden z pielęgniarzy (po udzieleniu mu pomocy medycznej) wypisał się na własne żądanie ze szpitala, drugi ranny nadal przebywa w szpitalu.
Edyta01:22, 28.02.2023
Jest tam monitoring? kamera nigdy nie kłamie, a nigdy nie wiadomo jak nie ma kamer...
Mistrz15:09, 01.03.2023
Nie ma monitoringu, pielęgniarze pewnie zaatakowali pacjenta i teraz jest na niego
Dzień walki z hejtem. Policja przypomina o karach
A mówili że ''za komuny'' to cenzura była tą obrzydliwą i wstrętną kreaturą stworzoną przeciwko wolności słowa narodu. No i co ? Po dekadach okazuje się że to nie było takie *%#)!&
Stasiek Anioł
22:59, 2025-06-22
Płocczanin u Donalda Trumpa. Był jedynym Polakiem
Patrowicz gdzie mieszka? w USA?
Sewa
16:55, 2025-06-22
Płocczanin u Donalda Trumpa. Był jedynym Polakiem
super
ewa
16:24, 2025-06-22
Płocczanin u Donalda Trumpa. Był jedynym Polakiem
Patrowicz zrobil na mnie wrażenie
uret
16:23, 2025-06-22