- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 17.34 - przekazał nam dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. - Zderzyły się trzy samochody, jedna osoba została zabrana do szpitala - wyjaśnił dyżurny PSP.Apelujemy o ostrożność na drodze!
Czytelnik
Czytelnik
Czytelnik
Czytelnik
Czytelnik
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Gorąca debata o Centrum Integracji Cudzoziemców
W Płocku pracuje mnóstwo zagranicznych pracowników co złego w tym że powstanie CIC gdzie poszukają pomocy np. prawnej.Przeszkadza to szemranym pośrednikom i pracodawcom.Straszą nimi naród żeby ogłosić -tylko my was obronimy.
real
08:54, 2025-05-16
Potrącenie rowerzystki. Przejazd zablokowany!
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt 664694990
Dominikk
23:56, 2025-05-15
Potrącenie rowerzystki. Przejazd zablokowany!
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt
Dominikk
23:55, 2025-05-15
Nowy obowiązek dla właścicieli budynków
Cytowanie czyiś artykułów na swoim portalu jest jak pisanie pod własnym nazwiskiem.
do mądrego
22:57, 2025-05-15
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz