Zamknij

Płoccy żeglarze otworzyli sezon. Wkrótce pierwsze zmagania na Wiśle

40%
30%
Wiktor Pleczyński Wiktor Pleczyński 18:53, 30.04.2025 Aktualizacja: 20:21, 30.04.2025 ok. 1 min. czytania
Skomentuj fot. Wiktor Pleczyński fot. Wiktor Pleczyński

Płoccy żeglarze z KŻ "Petrochemia" otworzyli sezon nawigacyjny. Miłośników zmagań na Wiśle czeka w tym roku dużo sportowych emocji.

Klub Żeglarski "Petrochemia" Płock 26 kwietnia uroczyście rozpoczął nowy sezon nawigacyjny. Żeglarze zaplanowali sporo wydarzeń na nadchodzące miesiące. W drugą albo trzecią sobotę maja odbędą się "Regaty o Pietruchę".

7 czerwca zostaną na Wiśle rozegrane XXXV Regaty o Puchar ORLEN, a w drugiej połowie tego miesiąca odbędzie się zakończenie kursu żeglarskiego. Na 5 lipca żeglarze zaplanowali Regaty Izby Inżynierów Budownictwa. Miesiąc później, 2-3 sierpnia, zostanie rozegrany OMEGA – ORLEN CUP 2025.

Jedną z najważniejszych imprez na Wiśle w Płocku będą Mistrzostwa Polski klasy MICRO – ORLEN CUP 2025 (30-31 sierpnia). We wrześniu mają się odbyć "Regaty o Buraczka", natomiast na październik zaplanowane są "Regaty Memoriałowe".

Będą to ostatnie zawody organizowane przez KŻ "Petrochemia" Płock na Wiśle przed zakończeniem sezonu nawigacyjnego, które jest zaplanowane na 18 października. Dokładne daty części wydarzeń będą podawane bliżej planowanych terminów rywalizacji.


fot. Wiktor Pleczyński


fot. Wiktor Pleczyński


fot. Wiktor Pleczyński


fot. Wiktor Pleczyński


fot. Wiktor Pleczyński

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 40%
nie podoba mi się 30%
śmieszne 30%
szokujące 0%
przykre 0%
wkurzające 0%
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Kto czuwa nad bezpieczeństwem pływających?

Niestety, mamy teraz liczenie złotówek. Ludzie stali się dla"menedżerów" pozycjami w celu i tyle. A gdy wychodzi że słupków, że firma zewnętrzna jest tańsza ( i może jeszcze "coś" zaproponować) to mamy co mamy. Tyle, że to trwa od lat i nie dotyczy tylko ratowników. Pani Kulpa wie o tym doskonale, to już się działo za Milewskiego i późny też- jako księgowa tego nie widziała??! Teraz ma nośny temat i robi za aktywistkę. Ale się nie oszukujmy, chodzi o przygotowanie głosów w następnych wyborach. Gdyby nie to, milczała by jak dotąd...

$$$

07:35, 2025-07-18

Ratownicy do zwolnienia, MOSiR ma inny pomysł

Byłem na tym basenie wielokrotnie i uważam że to jest dobra decyzja żeby wymienić ratowników większość tam siedziała w telefonach a zdarzali się tacy co i spali w trakcie pracy. Popieram decyzję o wymianie personelu Byłem niedawno w aquaparku na miodolance i aż miło często rotacja ratowników i widać że interesują się tym co dzieje się na obiekcie.

Kapiacy

21:58, 2025-07-17

Kto czuwa nad bezpieczeństwem pływających?

Najpierw bydlak zwalnia 38 doświadczonych ratowników a teraz tłumaczy o uzupełnienie kadry. Jak niewiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. Mieszkańcy Płocka mają brak zaufania do prezesa MOSIR. Czas przestać odwiedzać pływanie w Płocku. Niech pan Jeżewski sam z nich korzysta

Bojkot pływalni w Pł

21:31, 2025-07-17

Kto czuwa nad bezpieczeństwem pływających?

Trzeba być ostatnią kuuuurwą żeby oszczędzać na zdrowiu i bezpieczeństwie ludzi. Prezes MOSIR musi wylecieć na zbity pysk!!!!! Podaj się chamie do dymisji!!!!!!

Eryk

21:03, 2025-07-17

0%