Zamknij

Udany występ zawodników Tiger Płock na Pucharze Polski Muay Thai

18:25, 27.11.2023 Wiktor Pleczyński
Skomentuj

Reprezentanci klubu Tiger Płock brali udział w zawodach rangi Pucharu Polski w Muay Thai. Zawodnicy wywalczyli złoty i dwa brązowe medale.
Udany występ zaliczyli zawodnicy klubu Tiger Płock podczas Otwartego Pucharu Polski IFMA w Muay Thai w Tarnowie, który odbył się 10-12 listopada. Płocki klub reprezentowali Bartosz Galuś, Jakub Malinowski oraz Piotr Szymański. Bartosz Galuś startujący w kategorii junior do 67 kg zdołał wywalczyć sobie drogę do półfinału, w którym zmierzył się z Wiktorem Ciesielskim z Kruk Gym Kalisz. Niestety zawodnik Tiger Płock uległ przeciwnikowi, który później zwyciężył w całej kategorii. Bartosz musiał zadowolić się brązowym medalem. Kolejny brązowy medal zdobył Piotr Szymański, który startował w kategorii senior, klasa B do 81 kg. Zawodnik zmierzył się w półfinale z Bartłomiejem Żelazikiem z Klincz Kielce. Przeciwnik Piotra Szymańskiego również okazał się najlepszy w swojej kategorii. Złoty medal dla klubu Tiger Płock podczas Otwartego Pucharu Polski IFMA w Muay Thai w Tarnowie wywalczył Jakub Malinowski. Zawodnik startujący w kategorii junior do 71 kg pokonał w finale Filipa Kosakowskiego z Galvarino Łódź.