Do stolicy Katalonii trener Królewskich pojedzie na 5 dni. 28-godzinne szkolenie, odbędzie się w pobliżu Camp Nou, stadionu klubu FC Barcelona. Na podobnym szkoleniu Adam Blidzewski był już przed rokiem.
- Bardzo się cieszę, że spotkam się po raz kolejny z moimi hiszpańskimi kolegami z Soccer Services - mówił trener. - Harmonogram kursu będzie bardziej napięty niż rok temu. Tym razem poznamy metodologię pracy z zawodnikami w wieku 14-18 lat. Wiem, że mam na tym polu braki i z chęcią je uzupełnię. Zdobyta przeze mnie wiedza pomoże przede wszystkim Królewskim piłkarkom, ale mam również nadzieję, że niektóre rzeczy będziemy mogli wprowadzić do treningu chłopców. Jestem przekonany, że dzięki temu wyjazdowi i zdobytym tam informacjom, kolejny raz podniesiemy poziom szkolenia w naszym klubie - wyjaśniał Adam Blidzewski.
W marcowym kursie wezmą udział trenerzy m.in. z USA, Polski czy Finlandii.
"Migranci mile widziani" - wydarzenie w Płocku
Na ten spęd przyjdą brudnicki ta monisia i .... powietrze. Starym komuchom się nie chce chodzić nawet na 1 maja a młodych za dużo nie ma.
Lolo
21:54, 2025-07-22
"Migranci mile widziani" - wydarzenie w Płocku
Migracja to celowy plan zalania Europy ludźmi z Afryki i Ameryki południowej oraz Azjii w celu zniszczenia kultury europejskiej i stworzenia nowego kraju czyli Stanów Zjednoczonych Europy którym będzie rządził Berlin. To plan stworzenia IVRZESZY NIEMIECKIEJ. Tego samego chciał Hitler tylko chciał to osiągnąć za pomocą czołgów i bez ściągania tu obcych migrantów. Teraz cel ten Sam co w 1939 tylko metody nieco inne.
Historyk
20:24, 2025-07-22
"Migranci mile widziani" - wydarzenie w Płocku
Ogromnym zagrożeniem dla Polski jest działalność polityczna lewicy. Proszę sobie przypomnieć rządy SLD. Afera Rywina plus wiele innych złodziejskich afer i prezydent Kwaśniewski alkoholik przynoszący wstyd na każdym kroku. Prawie się przewrócił pijany jak świnia na pomnik w Katyniu . Przypomnę że ojciec Kwaśniewskiego to zbrodniarz żydowski mordujący polskich żołnierzy z AK i żołnierzy wyklętych. Za SLD mafia w Polsce hulała na całego afera hazardowa. Agentura ruska czuła się u nas jak u siebie w końcu Miller wziął kasę od Moskwy na rozkręcenie tej partii. Niedobitki tych starych komuchów z PZPR jeszcze są na stołkach jak Czarzasty, Rosati, Cimoszewicz,Miller itd. Naluchniety Kwaśniewski od czasu do czasu wtrąci parę zdań których i tak nikt nie słucha. Nowe pokolenie tych komuchów nadal próbuje wrócić do tego co było ale Polacy nie dadzą się Nigdy więcej nabrać na słowa tych moskiewskich pachołków. Oskarżają konfederację a niech najpierw spojrzą na siebie
Politolog
20:19, 2025-07-22
"Migranci mile widziani" - wydarzenie w Płocku
konfy wolność słowa =władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy W.I.lenin
kasandra
19:10, 2025-07-22
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz