Zamknij

KRUS z nową siedzibą w Wyszogrodzie [ZDJĘCIA]

Wiktor Pleczyński Wiktor Pleczyński 12:24, 18.11.2024 Aktualizacja: 15:44, 18.11.2024 ok. 1 min. czytania
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Płocku fot. Starostwo Powiatowe w Płocku

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ma nową siedzibę w Wyszogrodzie. W piątek odbyło się uroczyste otwarcie placówki.

Rolników z Wyszogrodu i okolic z pewnością ucieszy fakt, że 15 listopada odbyła się uroczystość otwarcia nowej siedziby KRUS. Placówka znajduje się przy ul. Płockiej 12 w Wyszogrodzie. Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz zaznacza, że nowoczesny urząd ma stanowić udogodnienie dla wszystkich rolników oraz ich rodzin.

– Stworzenie jak najlepszych warunków do obsługi jest priorytetem, gdy myślimy o potrzebach rolników i ich społeczności – podkreśla starosta płocki.

Uroczystość zainaugurowała Dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie Anna Choma. Wśród zaproszonych gości znaleźli się samorządowcy, pracownicy oraz klienci instytucji. Wydarzenie swoją obecnością zaszczyciła również Helena Rudzis-Gruchała Zastępca Prezesa KRUS.

– Zachęcam wszystkich rolników oraz mieszkańców regionu do korzystania z nowej siedziby placówki, gdzie zespół KRUS czeka, aby służyć pomocą i wsparciem – dodaje Sylwester Ziemkiewicz.

[FOTORELACJANOWA]2421[/FOTORELACJANOWA]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%