REKLAMA

Piknik rodzinny na Podolszycach – można będzie oddać krew

REKLAMA

Już w najbliższą sobotę przy Kościele św. Wojciecha w Płocku odbędzie się piknik rodzinny. Podczas wydarzenia nie tylko będzie można skorzystać z wielu atrakcji, ale też oddać krew, która jest pilnie potrzebna w Płocku.

Rada Mieszkańców Osiedla Podolszyce Południe wraz z Klubem Honorowych Dawców Krwi Legion Oddział Płock i Rzymskokatolicką Parafią św. Wojciecha w Płocku zaprasza na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w 5 września w godz. 10-14 przy Kościele św. Wojciecha w Płocku.

Pilnie potrzebna krew w Płocku. Brakuje każdej grupy

Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji:  • Wata cukrowa, obwarzanki,
  • Kolorowe warkocze i skręcanie wzorów z balonów,
  • Przejazd meleksem,
  • Zabawy z animatorem,
  • Konkursy i turnieje,
  • Eurobungee i mega dart.

Podczas pikniku będzie możliwość oddania krwi w ambulansie. Dla krwiodawców i dawców przewidziane są upominki i instrukcje HDK.  Krew oddać mogą osoby w wieku od 18. do 65. roku życia.

fot. materiały prasowe

– Jest to po raz kolejny organizowany przez nas piknik rodzinny, jak również akcje krwiodawstwa na osiedlu Podolszyce Południe. Warto podkreślić, iż w poprzednich latach mieszkańcy chętnie brali udział w pikniku oraz liczne grono mieszkańców oddawało krew – mówi Karol Krajewski, Przewodniczący Zarządu Osiedla Podolszyce Południe.

Partnerzy i darczyńcy: Akademickie Stowarzyszenie „Ambitni w Działaniu”, Urząd Miasta Płocka, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Chemik” w Płocku, Książnica Płocka Filia biblioteczna nr 6 ul. Czwartaków 4, Dębowa Restauracja i Kręgielnia, Agencja Eventowa Recon, Mazowieckie Centrum Nadruku, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie Oddział Terenowy w Płocku.

fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU