REKLAMA

Pierwszy i ostatni mecz Jutrzenki w Płocku

REKLAMA

Przed Jutrzenką bardzo ważne starcie – jedyne, jakie w tej rundzie podopieczne Jarosława Krzemińskiego rozegrają w Płocku. Przeciwnikiem będzie SPR JKS Jarosław. W pierwszy mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem płocczanek. Jak będzie tym razem? 

Jutrzenka Jarosław plakatMecz w Jarosławiu wydawał się łatwy do czasu aż bramkę zamurowała Sabina Kubisztal – była reprezentantka Polski. Z kilkubramkowej przewagi została jedna i tak też zakończyło się spotkanie – 20:19. Tym razem też z pewnością będzie ciężko. Po nie najlepszej pierwszej rundzie w zespole z Jarosławia doszło do małej rewolucji i wiosną drużyna spisuje się zdecydowanie lepiej.

Zespół z Jarosławia zajmuje piąte miejsce w tabeli, ale z pewnością miejsce na podium jest w jego zasięgu. To Jutrzenka jest jednak liderem tabeli. Jeśli zespół myśli o powrocie do I ligi, to takie spotkania trzeba po prostu wygrywać.Warto dodać, że podczas meczu odbędą się ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami od partnerów Jutrzenki. Mecz MMKS Jutrzenka – SPR JKS Jarosław odbędzie się w sobotę 9 kwietnia o godzinie 16 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 16 w Płocku.

– To spotkanie dla naszego Klubu z wielu względów i nie koniecznie tylko tych sportowych jest bardzo ważne. Wiele planów marketingowych, akcji promocyjnych naszych sponsorów, partnerów ale także Urzędu Miasta Płocka będzie miało miejsce w naszej hali. Jednym z nich będzie pokaz pierwszej pomocy przed medycznej w pierwsze spotkania, który poprowadzi Pani Daria Domosławska. Poza tym swoją obecność potwierdzają w naszej hali fani z Jarosławia, choć liczba nie jest nam do końca znana. Dlatego ponownie liczymy na naszych wspaniałych kibiców, którzy od początku sezonu nas nie zawodzą. Udało nam się nieco usprawnić działania Klubu, a więc znów bądźmy ósmym zawodnikiem. Sobota 9 kwietnia godzina 16:00 – musimy tam być! – mówi Marek Wojciechowski.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Konrad says:

    Mecz MMKS Jutrzenka – SPR JKS Jarosław odbędzie się w sobotę 9 kwietnia o godzinie 16 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 15 w Płocku. ????????????????? 15 ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU