REKLAMA

Ostatni tego lata zlot foodtrucków w Płocku

REKLAMA

Czas na ostatni tego lata zlot foodtrucków przed Galerią Wisła w Płocku. Przez dwa dni płocczanie będą mogli rozkoszować się przysmakami z całego świata.

Już za tydzień, 12 i 13 września Galeria Wisła zaprasza na ostatni tego lata Zlot Foodtrucków. Będzie można skosztować wielu ciekawych smaków i wziąć udział w zabawach oraz konkursach.

– Przed wejściem głównym do Galerii Wisła, ponownie stanie kilkanaście restauracji, oferujących przysmaki z całego świata – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisłą.

Galeria Wisła już wielokrotnie gościła restauracje na kółkach. Jest jednym z najpopularniejszych miejsc weekendowych wypadów mieszkańców Płocka i regionu. Zlotowi towarzyszyć będą zabawy z nagrodami, muzyka oraz specjalne atrakcje dla najmłodszych.Warto śledzić profil wydarzenia na facebooku, aby nie przegapić ciekawostek i konkursów przygotowanych przez organizatorów.

W związku z aktualną sytuacją oraz w trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników i obsługi, akcja zostanie przeprowadzona z zachowaniem niezbędnych zasad i zaleceń sanitarnych. Wymagane będzie zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy uczestnikami. Pracownicy będą wyposażeni w przyłbice/maseczki i rękawiczki. W każdym punkcie znajdzie się płyn do dezynfekcji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU