REKLAMA

Niesamowita Lara Croft w NK Przedwiośnie. Co jeszcze w repertuarze?

REKLAMA

Do NK Przedwiośnie zawita kultowy „Tomb Raider”, gdzie w roli 21-letniej Lary Croft wystąpi Alicia Vikander. Co jeszcze w repertuarze?

W Wielki Piątek, 30 marca oraz Niedzielę Wielkanocną, 1 kwietnia kino jest nieczynne. W Poniedziałek Wielkanocny kino będzie otwarte od godziny 13 i tego dnia odbędą się 4 pokazy przedpremierowe! W tym dniu nie będzie honorowana promocja Tani Poniedziałek, obowiązują ceny weekendowe.

Player One

Pierwsza przedpremierowa propozycja to „Player One” w wersji z dubbingiem, najnowszy film Stevena Spielberga, który od 6 kwietnia będzie wyświetlany w 3 formatach: 2D dubbing, 3D dubbing oraz 2D napisy.
Seanse przedpremierowe odbędą się 2 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny) i 3 kwietnia (wtorek) o godzinie 15.15.

„Player One” – W 2045 roku ludzie znajdują ukojenie w wirtualnej rzeczywistości. Jej twórca przed śmiercią postanawia cały majątek przekazać pierwszej osobie, która znajdzie ukryte w niej „wielkanocne jajo”.
REŻYSERIA: Steven Spielberg
OBSADA: Ben Mendelsohn, Olivia Cooke, Simon Pegg

Tomb Raider

Druga przedpremierowa propozycja to „Tomb Raider” w wersji z napisami lub dubbingiem. Ekranizacja kultowej gry z Alicią Vikander w roli Lary Croft. Na pokazy przedpremierowe wersji 2D napisy NK Przedwiośnie zaprasza 2 i 3 kwietnia o godzinie 20, przedpremierowy seans wersji 2D dubbing odbędzie się 3 kwietnia o godzinie 13.

„Tomb Raider” – Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u podnóży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?
REŻYSERIA: Roar Uthaug
OBSADA: Alicia Vikander, Dominic West, Kristin Scott Thomas

Maria Magdalena

Kolejna przedpremiera to „Maria Magdalena” w wersji z dubbingiem.„Maria Magdalena” – to głęboko ludzkie spojrzenie na jedną z najbardziej tajemniczych i zarazem najbardziej niezrozumianych kobiet wszech czasów. Biblijna biografia opowiada historię Marii (dwukrotnie nominowana do Oscara Rooney Mara), młodej kobiety, szukającej nowej drogi życia. Skrępowana hierarchią i obyczajowością swych czasów, Maria przeciwstawia się swej tradycjonalnej rodzinie i dołącza do nowego społecznego ruchu kierowanego przez Jezusa z Nazaretu (trzykrotnie nominowany do Oscara Joaquin Phoenix). Wkrótce odnajdzie tam dla siebie miejsce, znajdując się w sercu podróży wiodącej do Jeruzalem.
REŻYSERIA: Garth Davis
OBSADA: Rooney Mara, Joaquin Phoenix, Chiwetel Ejiofor

Piotruś Królik

Ostatnia przedpremierowa propozycja to kino familijne „Piotruś Królik” w wersji z dubbingiem.

„Piotruś Królik” – Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne).
REŻYSERIA: Will Gluck
OBSADA: Margot Robbie, Daisy Ridley, Rose Byrne

Rodzinne Oglądanie – Cudowny chłopak

W środę 4 kwietnia w Rodzinnym Oglądaniu pokaz filmu familijnego „Cudowny chłopak”. Bilety w cenie 15 złotych!

Ponadto w repertuarze:

  • najnowszy film Władysława Pasikowskiego „Pitbull. Ostatni pies” – Po śmierci Soczka policjanci z warszawskiej komendy rozpoczynają śledztwo. Na wezwanie komendanta do stolicy przybywają Nielat zwany Quantico, Metyl oraz Despero, którzy mają za zadanie powstrzymać gangi walczące między sobą o miasto;
  • komedia romantyczna z Agnieszką Więdłochą „Kobieta sukcesu” – Mańka jest kobietą sukcesu, lecz pewnego dnia jej życie wywraca się do góry nogami. Nie zamierza się jednak poddawać i postanawia walczyć z przeciwnościami;
  • film Patryka Vegi „Kobiety mafii” – Bela, była funkcjonariuszka policji, dostaje od ABW zadanie rozpracowania szajki przestępczej handlującej narkotykami. Aby jej misja się powiodła, musi rozpocząć współpracę z mafią;
  • komedia romantyczna „Do zakochania jeden krok” w wersji z napisami – Sandra po rozwodzie przeprowadza się do siostry i niespodziewanie wśród jej szalonych przyjaciół odkrywa na nowo radość życia.;
  • film biograficzny „Święty. Niezłomny” w wersji z lektorem – Historia księdza Pedro Povedy, który działał na rzecz mieszkańców jaskiń miasteczka Guadix;
  • animacja „Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali” w wersji z dubbingiem – Krasnale proszą detektywa Sherlocka, aby zbadał tajemnicze zniknięcia na terenie ogrodu;
  • animacja „Jaskiniowiec” w wersji z dubbingiem – W czasach, kiedy po ziemi chodziły dinozaury i mamuty, dzielny jaskiniowiec jednoczy plemię przeciwko potężnemu wrogowi.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU