REKLAMA

Najlepsi tancerze świata przyjadą do Płocka

REKLAMA

6 i 7 maja w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 16 zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata i Europy oraz Puchar Świata w tańcu artystycznym federacji WADF (World Artistic Dance Federation), na których wystąpią najlepsi tancerze z całego świata.

mdfMazovia Dance Festival – tak nazywa się impreza sportowo-taneczna, która odbędzie się w Płocku i – na co liczą organizatorzy – już tu pozostanie. Podczas rozgrywek tancerze będą walczyć o tytuły Mistrzów Świata i Europy w takich stylach tanecznych, jak: House dance, Locking and popping, Hip hop, Disco Dance, Street Dance, Balet, Jazz, Dance Show czy taniec towarzyski. Na parkiecie będziemy mogli oglądać również przedstawicieli płockich szkół tańca.

– Po zorganizowaniu w dniach 13-14 czerwca Mistrzostw Europy oraz Pucharu Świata w Płocku i odniesieniu wielkiego sukcesu organizacyjno-frekwencyjnego, władze WADF przyznały nam organizację Mistrzostw Świata Artistic Dance w roku 2016. To ogromne wyróżnienie – podkreśla Michał Milewski, szef sztabu organizacyjnego.

Głównym organizatorem imprezy jest Studio Tańca Show Time z Płocka oraz Fundacja Rozwoju Tańca Polskiego ze Szczecina. Podczas Turnieju zbierane będą również środki finansowe na leczenie płockiej tancerki, 12-letniej Mai Ferszt, która choruje na nowotwór.Przypomnijmy, że już za tydzień organizowana będzie w Galerii Wisła impreza, w trakcie której odbędą się m.in. aukcje, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie Mai.

[button link=”http://petronews.pl/charytatywne-warsztaty-taneczne-razemdlamai/” target=”new” color=”#791abc”]Charytatywne warsztaty taneczne #RazemDlaMai[/button]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU