Na co iść do kina w weekend?

REKLAMA

PowiązaneTematy

Spróbujemy pomóc Wam w wyborze idealnego filmu na weekend. Zobaczcie, co lokalne kina proponują od dzisiaj do niedzieli.

W ciemność. Star Trek

Reżyser J.J. Abrams zabierze nas w kolejną podróż na pokładzie statku kosmicznego U.S.S. Enterprise. Tym razem, wraz z młodymi oficerami jednostki kosmicznej, wyruszymy „W ciemność” – najniebezpieczniejszą do tej pory wyprawę „Star Trek”. W filmie ponownie zobaczymy załogę, która bawiła widzów w 2009 roku, w uwspółcześnionej wersji starego filmowego przeboju. Podczas kolejnej wyprawy akcja zdecydowanie nabiera tempa, a gra zaczyna toczyć się o coraz wyższa stawkę. Jednostka kosmiczna Enterprise zostaje wciągnięta w wir zawrotnej gry na śmierć i życie z nieposkromionymi siłami zniszczenia. W tej grze cała załoga, którą dowodzi Kapitan Kirk zostanie wystawiona na próbę, a jednocześnie będzie to test dla siły przyjaźni, miłości i poświęcenia.

Na ekranie wśród członków załogi statku Enterprise ponownie zobaczymy Chrisa Pine’a w roli Kapitana Jamesa T. Kirka, Zachary’ego Quinto jako Pierwszego Oficera Spocka, Karla Urbana jako Dr Leonarda “Bonesa” McCoya, Simona Pegga w roli Naczelnego Inżyniera “Scotty’ego” Scotta, a także Zoe Saldan jako Oficer Łączności Uhuru, Johna Cho jako Nawigatora Hikaru Sulu, Antona Yelchina w roli Pavela Chekova i Bruce’a Greenwooda jako Admirała Christophera Pike’a. W obsadzie znaleźli się również Benedict Cumberbatch jako tajemniczy międzygalaktyczny terrorysta John Harrison, Alice Eve w roli nowego nabytku statku – Carol Marcus i Peter Weller jako Admirał Gwiezdnej Floty.

Noc Oczyszczenia

Co byłbyś w stanie zrobić, gdyby w jedną noc w roku popełnienie przestępstwa nie wiązało się z żadnymi konsekwencjami?

W taką właśnie noc pewna czteroosobowa rodzina musi stawić czoła testowi i dowiedzieć się, jak daleko jest w stanie się posunąć, aby obronić się przed okrutnym światem, który zagraża ich domowi.