REKLAMA

Medium z płockim supportem [ZDJĘCIA]

REKLAMA

11 października w Płocku wystąpił Medium – raper, producent muzyczny i założyciel wytwórni. Koncert odbył się w ramach trasy koncertowej Bozon Records Tour 2013.

Raper Medium w 2008 roku opublikował demo pt. ‚Seans spirytystyczny’, które było wymieniane w gronie najlepszych płyt z podziemia tego roku. Dwa lata później wypuścił kolejny nielegal, zatytułowany „Alternatywne źródło energii” (jedynym gościem na płycie był O.S.T.R) i tym samym zwrócił na siebie uwagę szerszego grona odbiorców muzyki rap. W 2011 roku zadebiutował na oficjalnej polskiej scenie muzycznej płytą pt. „Teoria Równoległych Wszechświatów” (Asfalt Records) i został okrzyknięty odkryciem i debiutem 2011 r. Obecnie prowadzi własną wytwórnię płyt.

Wczoraj wystąpił w płockim Domu Muzyki w towarzystwie DJ Funktion & Steve Nash (Mistrzowie Świata DJ’ów IDA 2012, Zgasa (dwukrotny Mistrz Polskie w beatboxie) + Zgasik i Kuby Skowrońskiego (trębacz jazzowy). Jako support wystąpili płocczanie: GanoGR/KartiBraz.Zobaczcie zdjęcia z koncertu.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU