Mamy, ta impreza jest dla was! W Amfiteatrze zagra Pectus, będzie kabaret, konkursy…

REKLAMA

Mamy zazwyczaj zapominają o swoich potrzebach, skupiając się na rodzinie. 26 maja jednak to one powinny być najważniejsze. PKN ORLEN zachęca do wzięcia wolnego w tym dniu od obowiązków domowych i… przyjście do Amfiteatru.

Która mama nie marzy o tym, żeby choć czasem odpocząć i zrobić coś dla siebie? W tym roku zamiast o tym myśleć, warto zarezerwować sobie czas w Dzień Matki i skorzystać z przygotowanych specjalnie dla mam atrakcji.

PowiązaneTematy

26 maja od godziny 17 w płockim Amfiteatrze czekać będą na nie m.in. strefa zdrowia i urody, występ kabaretu, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz koncert energetycznej grupy Pectus.

Skorzystać z atrakcji będzie można za darmo – ponad 3,5 tys. wejściówek zostanie rozdysponowanych dla mam w siedzibie Centrum Edukacji Grupa ORLEN, przy Al. F. Kobylińskiego 25. Zgodnie z regulaminem, aby zapewnić komfort uczestniczkom imprezy oraz transparentne zasady dystrybucji zaproszeń, będą one wydawane paniom, które – będąc mamą – chcą spędzić miło popołudnie w dniu swojego święta.

Wejściówki będzie można odebrać już od poniedziałku 14 maja do soboty 19 maja w godzinach 8-19. Wejście do budynku zostało ustalone od strony Al. Kobylińskiego.

Dzień Mamy w płockim Amfiteatrze jest organizowany w ramach licznych projektów społecznych realizowanych pod hasłem „ORLEN dla Płocka”.

– To wyjątkowe święto, gdy wielu z nas chce obdarować swoje mamy upominkami, kwiatami i słowami serdeczności za okazaną miłość – mówi Wioletta Kulpa, kierownik działu sponsoringu społecznego PKN ORLEN. – W tym dniu płyną także podziękowania za trud, jaki został włożony w wychowanie dzieci. To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście, w trakcie którego chcemy z jednej strony docenić rolę mam i zaoferować im spędzenie miłego popołudnia, ale z drugiej strony chcemy stworzyć w tym dniu wielopokoleniową integrację mam oraz córek, które także zostały mamą. Dla kobiet to wyjątkowa rola w życiu, gdzie ich więzi jako matek stają się silniejsze z pokolenia na pokolenie. Mam nadzieję, że to wydarzenie kulturalno-rozrywkowe będzie okazją do pielęgnowania wyjątkowej tradycji – wyjaśniła Wioletta Kulpa.

Specjalnie dla mam, które wezmą udział w wydarzeniu, zagra zespół Pectus, którego nazwa (jak tłumaczą jego założyciele) pochodzi z języka łacińskiego i oznacza siłę woli, hart ducha i upór w dążeniu do celu. Te cechy są też niezbędne w wychowywaniu dzieci i pielęgnowaniu wartości rodzinnych.

Będzie też coś na wesoło – zadba o to kabaret „Pod Wyrwigroszem”. Wszystkie mamy będą mogły także skorzystać z indywidualnych porad lekarzy dermatologów oraz specjalistów kosmetologów i dietetyków w specjalnie przygotowanej „Strefie dla zdrowia i urody”, którą będzie można odwiedzać od godz. 17 w Amfiteatrze.

Jak zapewniają organizatorzy, w trakcie imprezy odbędą się także konkursowe niespodzianki, a do zdobycia będą atrakcyjne nagrody.