REKLAMA

Książnica Płocka zaprasza na spotkanie z Małgorzatą Garkowską

REKLAMA

W czwartek w siedzibie Książnicy Płockiej będzie można wziąć udział w spotkaniu autorskim z Małgorzatą Garkowską. Płocczanka napisała między innymi sagę „Dzwony o zmierzchu”.

Książnica Płocka zaprasza 7 października o godz. 17 na spotkanie z pisarką Małgorzatą Garkowską. Płocczanka porusza w swoich dziełach tematykę obyczajową, romantyczną i historyczną.Małgorzata Garkowska jest autorką książek: „Układanka z uczuć”, „Czego nie powiedziałam” oraz sagi „Dzwony o zmierzchu”, której akcja toczy się w Płocku lat 20. XX wieku. Wydarzenie odbędzie się w sali kolumnowej głównego budynku Książnicy Płockiej przy ul. Kościuszki 6.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 1

  1. monuments in Poland says:

    Ciekawe i inspirujące spotkanie. P.S Płock tto piękne miast, ale wiele bezpowrotnie i bezkarnie zniszczono z dziedzictwa Płocka. W Polsce nieuczciwi i bezduszni cwaniacy zniweczyli bezkarnie wiele obiektów zabytkowych, kamienic, dworów itd. co w wielu krajach Europy jest nie do pomyślenia. I to w XXI wieku! To bestialstwo. Z powodu dotkiliwych wojen i komunizmu powinno się dbać o każdy zabytek i konserwować każdy detal! Bo niedługo nie będzie co zwiedzać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU