Kronika policyjna

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
W dzisiejszej kronice policyjnej złapani sklepowi złodzieje.

W poniedziałek, 18 czerwca około godziny 18.30, oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Płocku został poinformowany o kradzieży, która miała miejsce przy jednym ze sklepów spożywczych na ul. Dobrzyńskiej. Policjanci udali się na miejsce. W czasie dojazdu, zauważyli uciekających dwóch młodych mężczyzn. Funkcjonariusze rozpoczęli pościg, w wyniku którego zatrzymali uciekających. Okazało się, że są to młodzi mężczyźni, mieszkańcy ul. Słowackiego.

Złodzieje nie ukradli pieniędzy, tylko produkty spożywcze: otręby owsiane, kaszę gryczaną i jaglaną, makaron, orzechy włoskie i 8 opakowań babeczek. Cały towar został odzyskany przez funkcjonariuszy, natomiast sprawcy kradzieży zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

W trakcie śledztwa wyszło na jaw, że był jeszcze trzeci sprawca kradzieży, również mieszkaniec ul. Słowackiego. Mężczyzna ten został już zatrzymany. Sprawcy w wieku 17, 21 i 22 lata, wczoraj zostali przesłuchani pod zarzutem kradzieży. Wszyscy przyznali się do zarzutu. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji