Kronika policyjna

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
W dzisiejszej kronice policyjnej: kradzież skutera, roweru górskiego i… oleju, a także nadwiślański ekshibicjonista

19 czerwca

W Płocku przy ul. Jesiennej nieznany sprawca ukradł skuter, który właściciel pozostawił na chwilę w altance śmietnikowej. Postępowanie prowadzi Komenda Miejska Policji w Płocku.

W Płocku przy ul. Jerozolimskiej nieznany sprawca z klatki schodowej ukradł rower górski. Postępowanie prowadzi Komenda Miejska Policji w Płocku.

W miejscowości Soczewka (gm. Nowy Duninów), nieznany sprawca zerwał kłódkę i ukradł z koparko-ładowarki 50 litrów oleju napędowego. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Nowym Duninowie.

Wczoraj po godzinie 18 do strażników miejskich, pełniących służbę w rejonie Starego Miasta, podeszły dwie młode kobiety, prosząc o szybką interwencją. Kilka minut wcześniej, kiedy spacerowały nad Wisłą w rejonie przystani statku Rusałka, straszy mężczyzna siedzący w samochodzie najpierw je obserwował, następnie wyszedł z samochodu i się obnażył. Świadkami tego incydentu były prawdopodobnie jeszcze inne osoby.
Kobiety podały dokładny rysopis mężczyzny, markę i kolor pojazdu, jakim się poruszał, a nawet zapamiętały numer rejestracyjny. Patrol w porozumieniu z dyżurnym udał się we wskazane miejsce. Strażnicy nie napotkali na opisany pojazd, jednak postanowili kilka razy skontrolować ten sam teren, licząc na powrót mężczyzna na miejsce zdarzenia.
Mieli rację – wkrótce zauważyli opisany przez kobiety pojazd, jadący ul. Rybaki w stronę Zalewu Sobótka. Pojazd zatrzymano. Kierującemu, którego rysopis odpowiadał temu wcześniejszemu podanemu przez kobiety strażnicy podali powód zatrzymania i wylegitymowania. Na miejsce wezwano patrol policji, któremu zgodnie z kompetencjami przekazano sprawę do dalszych czynności.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji