Kronika policyjna

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W dzisiejszej kronice policyjnej: kradzież roweru górskiego, uszkodzenie focusa, parking w rowie, kradzież komórki i dowodu osobistego, znęcanie się nad partnerką oraz znalezione zwłoki kobiety.

15 czerwca
W Płocku przy al. Piłsudskiego, nieznany sprawca ukradł rower górski go sport. Postępowanie prowadzi Komenda Miejska Policji w Płocku.

W Płocku przy ul. Kazimierza Wielkiego nieznany sprawca zarysował lakier forda focusa. Postępowanie prowadzi Komenda Miejska Policji w Płocku.

W miejscowości Niszczyce Pieńki (gm. Bielsk), kierująca samochodem kia picanto 23-letnia mieszkanka Płocka nie dostosowała prędkości do warunków jazdy i na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, wjeżdżając do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia, kierująca i jej pasażerka, również 23-letnia mieszkanka Płocka, doznały obrażeń. Kierująca była trzeźwa. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Bielsku.

16 czerwca
W Płocku przy ul. Kilińskiego, nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonego i ukradł telefon komórkowy nokia. Postępowanie prowadzi Komenda Miejska Policji w Płocku.

W Płocku przy Al. Jachowicza, nieznany sprawca ukradł dowód osobisty z wnętrza otwartego samochodu renault master. Postępowanie prowadzi Komenda Miejska Policji w Płocku.

17 czerwca
W Płocku przy ul. Sienkiewicza, 34-letni mężczyzna znęcał się nad swoją konkubiną, 45-letnią płocczanką – wszczynał awantury, ubliżał, wykręcał nogi i wydzielał jej jedzenie. Postępowanie prowadzi Komenda Miejska Policji w Płocku.
18 czerwca
Dzisiaj, około godziny 3.50, oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Płocku został poinformowany przez pogotowie ratunkowe o zwłokach kobiety w mieszkaniu przy ul. Bartniczej. Denatka na głowie miała widoczną ranę.

Na miejscu zdarzenia policjanci, pod nadzorem prokuratora, wykonali oględziny miejsca oraz oględziny zwłok, przesłuchali również świadków. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że denatką jest 61-letnia kobieta, która mieszkała przy ul. Bartniczej ze swoim 60-letnim konkubentem. Konkubent był w mieszkaniu, jednak w stanie upojenia alkoholowego, który uniemożliwiał jakikolwiek kontakt z nim. Obecnie przebywa w policyjnym areszcie, po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. Dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia zostaną wyjaśnione podczas przeprowadzonego postępowania.

źródło: Komenda Miejska Policji w Płocku

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji