REKLAMA

Koncert Old Crone i F44.3. Rozdajemy bilety na Alterstację [KONKURS zakończony]

REKLAMA

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na kolejny koncert z cyklu Alterstacja. Tym razem na scenie POKiS wystąpią dwie płockie formacje z pogranicza ciężkiego rockowo-metalowego grania.

The Old Crone powstało w 2013 roku z inicjatywy kilku płockich muzyków, których łączyła fascynacja muzyką stoner rockową. W pierwszym roku działalności grupa zarejestrowała debiutancki materiał na epce „Betula 6.66”, zawierającej 5 ciężkich, klimatycznych i brudnych utworów autorskich. Debiutowali na deskach klubu Rock 69 w Płocku, po czym pojawili się na scenie Warszawskiej. Kapela pisze nowy materiał i ma w planach dalsze koncertowanie i promowanie swojej twórczości.

F44.3 (kod medyczny odnoszący się do zaburzeń psychicznych znanych jako trans i opętanie) to zespół, który powstał w 2006 roku w Płocku. Efektem pierwszych dwóch lat działalności kapeli było nagranie płyty demo, która została ciepło przyjęta przez fanów ciężkiego grania na terenie całego kraju. Materiał został zarejestrowany własnymi siłami w opuszczonych piwnicach oddziału psychiatrycznego jednego z płockich szpitali.

W 2010 roku, po dwuletniej przerwie w działalności grupy, do dwóch gitarzystów – Grzegorza Byszewskiego i Krzysztofa Bednarskiego (wcześniej bas) – dołączają Michał Borowski (perkusja), Paweł Śmigała (bas) oraz Tomasz Gębarowski (wokal).
W lipcu 2011 roku, po wielu miesiącach wspólnych prób i koncertów, zespół wchodzi do studia nagraniowego (Klon Studio w Sierpcu) i pod okiem realizatora Andrzeja Kamińskiego nagrywa kolejną „demówkę”. Dokładnie rok później sytuacja powtarza się. F44.3 ponownie odwiedza studio w Sierpcu. Tym razem w grę wchodzi rejestracja znacznie dłuższego materiału, który ujrzał światło dzienne na początku 2013 roku. Muzyka jaką wykonuje F44.3 oscyluje wokół (old school) thrash metalu, ale nie jest pozbawiona wpływów innych gatunków muzyki metalowej.

Koncert tych dwóch kapel odbędzie się w sali POKiS (ul. Tumska 9A), 1 marca o godz. 18. Bilety do nabycia w bileterii POKiS przed i w dniu koncertu, a także online na www.pokis.infoserw.pl. Wejściówki kosztują 10 zł.Mamy dla Was dwa podwójne bilety na to wydarzenie. Co zrobić, by wygrać jeden z nich?

Należy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku odbyła się pierwsza edycja Alterstacji?

Nagrodę, a więc jedną z dwóch, podwójnych wejściówek na koncert, otrzymają pierwsze dwie osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi. Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT, który znajdziecie TUTAJ. Na Wasze odpowiedzi czekamy do czwartku, 27 lutego 2014 r. do godziny 21.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów. 

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU