Kolejny tydzień to kolejne premiery i nowe propozycje NovegoKina Przedwiośnie. Już od 27 października premiera ekranizacji komiksu Marvela, “Thor: Ragnarok”. Co jeszcze proponuje płockie kino?

Thor: Ragnarok

Od 27 października zapraszamy na ekranizację popularnego komiksu Marvela, gdzie w postać Thora wciela się świetny hollywoodzki aktor – Chris Hemsworth.

W produkcji “Thor: Ragnarok”, Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota, musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – “zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers, niesamowitym Hulkiem.

REŻYSERIA: Taika Waititi OBSADA: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett.

Piła: Dziedzictwo

Druga premierowa propozycja to kolejna odsłona kultowej serii, horror “Piła: Dziedzictwo”.

Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detekty­wom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łą­czyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden ma­kabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę, Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje.
REŻYSERIA: Michael Spierig, Peter Spierig OBSADA: Laura Vandervoort, Tobin Bell, Callum Keith Rennie

Między nami wampirami

Ostatnia nowość nadchodzącego weekendu to animacja “Między nami wampirami”.

Trzynastoletni Tony od najmłodszych lat fascynuje się wszystkim co niesamowite. Nie straszne mu, ani cmentarze, ani stare zamczyska. Kiedy rodzice zabierają go na wycieczkę do odległej Transylwanii, radość chłopca nie zna granic. Wszystko staje się jeszcze ciekawsze i zabawniejsze, gdy na miejscu Tony poznaje… prawdziwego wampira. Rudolf, podobnie jak on sam, ma trzynaście lat i jest najbardziej rozrywkowym przedstawicielem swojego gatunku. Od straszenia ludzi woli robienie im psikusów, a nad picie krwi przekłada smak soku z buraczków. Odtąd Tony i jego nowy kumpel przeżyją razem wiele niesamowitych przygód, odkryją sekret latających krów oraz pokrzyżują złośliwe plany Pana Kołeckiego, niestrudzonego łowcy wampirów. Przezabawna historia przyjaźni chłopca i jego wyjątkowego przyjaciela, udowodni wszystkim widzom, że strach może mieć długie kły, ale tak naprawdę ma tylko wielkie oczy!
REŻYSERIA: Richard Claus, Karsten Kiilerich OBSADA: Jim Carter, Rasmus Hardiker, Alice Krige.

Bajkoranki: Kacperiada

W sobotę, 28 października i niedzielę, 29 października, zapraszamy na Bajkoranki i pokaz serialu animowanego “Kacperiada”. Seanse odbędą się o godzinie 11:00, bilety są w cenie 12 złotych. Przed seansem odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansie zapraszamy do patio kina na warsztaty i animacje które poprowadzą aktorzy z Teatru Form Wielu.

“Kacperiada” to współczesna obyczajowa, pełna absurdalnego humoru, komedia familijna. Każdy odcinek w ciepły i zabawny sposób porusza ważne tematy, zostawiając widza z pozytywnym przekazem. Głównymi bohaterami są Kacper i Ada, którzy wspólnie poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyjaźni, szczerości, lojalności; uczą się jak radzić sobie z emocjami, np. z zazdrością, rozczarowaniem i próbują zrozumieć bardzo dziwny, a zarazem fascynujący świat dorosłych.

Spotkania Filmowe: Mężczyzna imieniem Ove

W poniedziałek 30 października o godzinie 18:30 zapraszamy na Spotkania Filmowe i pokaz filmu “Mężczyzna imieniem Ove” napisy. Bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek: herbata, ciastko. Przed seansem odbędzie się również losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

Spokojne szwedzkie miasteczko. Owdowiały Ove dobiega sześćdziesiątki. Po śmierci ukochanej żony życie straciło dla niego sens. Z każdym dniem mężczyzna coraz bardziej pogrąża się w depresji i myślach samobójczych. Pewnego dnia do domu po drugiej stronie ulicy wprowadza się małżeństwo z dwojgiem dzieci. Pierwsze spotkanie Ove z nowymi sąsiadami nie zwiastuje niczego dobrego – ciężarna Parvaneh taranuje samochodem skrzynkę na listy, należącą do zgorzkniałego samotnika. Wkrótce jednak, nieoczekiwanie dla siebie samego, Ove zyska nową przyjaciółkę…
REŻYSERIA: Hannes Holm OBSADA: Rolf Lassgard, Bahar Pars, Filip Berg.

Maraton Halloween

We wtorek, 31 października, zapraszamy na Maraton Halloween! Wyświetlone zostaną trzy filmy grozy: “Piła: Dziedzictwo”, “Leatherface” – na dużym ekranie tylko w Halloween oraz “Autopsja Jane Doe”.
Maraton Halloween to niezwykła okazja by zobaczyć trzy mrożące krew w żyłach filmy za jedyne 30 złotych! Początek o godzinie 21. Na maraton zapraszamy osoby, które ukończyły 15 lat.

Harmonogram wydarzenia:

  • 21:00 – 22:45 – Seans filmu Piła: Dziedzictwo (czas trwania 91 minut)
  • 22:45 – 23:00 – PRZERWA
  • 23:00 – 00:45 – Seans filmu Leatherface (czas trwania 90 minut)
  • 00:45 – 01:00 – PRZERWA
  • 01:00 – 02:20 – Seans filmu Autopsja Jane Doe.

“Piła Dziedzictwo” – Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje…

“Leatherface” – W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.

“Autopsja Jane Doe” – Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu.  To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

1 listopada NoveKino Przedwiośnie jest nieczynne.

Ponadto w repertuarze:

  • kryminał w reżyserii Krzysztofa Lange “Ach śpij kochanie” – Młody milicjant mierzy się z zagadką morderstw w okolicach Krakowa. Podejrzenia padają na szanowanego obywatela – Mazurkiewicza.;
  • najnowszy film Bodo Koxa “Człowiek z magicznym pudełkiem” – Adam jest posiadaczem starego radia, które umożliwia podróże w czasie. Podczas jednej z nich cofa się do 1952 roku. Kiedy nie może powrócić, na ratunek wyrusza jego ukochana.;
  • film katastroficzny “Geostorm” napisy – Sieć satelitów, która została stworzona do kontroli globalnego klimatu, zaczyna powodować katastrofalne anomalie pogodowe.;
  • animacja “Potworna rodzinka” dubbing – Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji