Kolejna odsłona Portretu Kobiety

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już po raz kolejny NoveKino Przedwiośnie zaprasza na nową odsłonę cyklu spotkań pt. “Portret Kobiety”. Co obejrzymy tym razem?

Spotkanie odbędzie się już 17 października o godzinie 18. Zostanie wyświetlony francuski komedio-dramat “Nasz najlepszy rok”.

– Zgodnie z tradycją przed filmem zapraszamy na mały poczęstunek: herbatę oraz zdrowe słodkości przygotowane przez Lekkie Ciacho – informują organizatorzy.

Bilety w cenie 15 złotych.

– Wyjątkowo tego dnia zaprosimy Państwa na degustację wina z Faktorii Win. Przeprowadzimy również konkurs na zasadach “HAPPY SEATS”, w którym rozlosujemy 5 voucherów do wykorzystania w sieci sklepów CCC. Każda z Pań otrzyma również praktyczny upominek od CCC – zachęcają organizatorzy spotkania.

NASZ NAJLEPSZY ROK
Słodko-gorzka opowieść o miłości, rodzinnych perypetiach , przewrotności losu i drobnych przyjemnościach, rozgrywająca się w płynącej winem Burgundii!

Juliette jest młoda, pracowita i pełna energii ale nie spodziewała się, że to właśnie na jej barki spadnie ciężar prowadzenia starej, podupadającej rodzinnej winnicy. Żeby przywrócić dawną świetność musi nie tylko na nowo poukładać rodzinny interes, ale i swoje życie.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji