REKLAMA

Kina samochodowego w Płocku nie będzie. Odwołano wydarzenie

REKLAMA

Jeszcze w czwartek rano wydawało się, że kino samochodowe, zaplanowane na ostatni weekend maja, odbędzie się. Szykowano repertuar, ustalono miejsce, zapowiedziano food trucki. Jednak późnym popołudniem organizatorzy zamieścili oświadczenie, zgodnie z którym wydarzenie zostaje odwołane.

28 maja po południu organizatorzy Kina Samochodowego w Płocku najpierw przesunęli wydarzenie na następny weekend, a później zamieścili oświadczenie, odwołując całkowicie imprezę.

PowiązaneTematy

– Pracowaliśmy przez blisko miesiąc, aby dopiąć wydarzenia w takim kształcie, jak sobie wyobraziliśmy. Duże ekrany, strefy Food Truck Drive i Snack Drive, muzyka lecąca w tle i duuużo uśmiechu przybywających gości. Movie Drive to miała być odskocznia dla wszystkich – dla nas oraz dla Was, spragnionych dostępu do kultury i rozrywki – napisali organizatorzy.

Jak dodają, życie bardzo mocno zweryfikowało te plany.

– Początkowo byliśmy zmuszeni do podjęcia ciężkiej decyzji o przełożeniu wydarzenia na następny weekend. Natomiast pod wpływem czynników, determinujących prawidłowe funkcjonowanie tego typu przedsięwzięć, których na pierwszy rzut oka nie widać z zewnątrz, decydujemy się na całkowite odwołanie seansów w całej Polsce. Niektórych przeszkód nie jesteśmy w stanie przeskoczyć – tłumaczą organizatorzy wydarzenia.Wszyscy, którzy zdążyli kupić bilety na seanse w Płocku, będą mogli zwrócić je przez formularz, wysłany w specjalnej wiadomości od dystrybutora. Zwrot środków potrwa do 14 dni roboczych.

Kino samochodowe i foodtrucki w Płocku? Są plany, ale…

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Anonim says:

    Gorzej jak nigdy nie zwrócą pieniędzy.
    Btw fajna sprawa z tym kinem, bo w naszym mieście mało takich atrakcji. 🤙🏻

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU