REKLAMA

Już jutro na Starym Rynku będą rozbrzmiewać piosenki Krzysztofa Klenczona

REKLAMA

W czwartek na Starym Rynku Zbigniew Malara i Mirosław Suliga wykonają utwory Krzysztofa Klenczona. Koncert będzie uzupełniony ich własnymi kompozycjami utrzymanymi w klimacie lat 60. i 70. Wydarzenie odbędzie się w ramach konferencji naukowej organizowanej przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Płocku.

7 czerwca o godz. 18 na Starym Rynku w Płocku odbędzie się koncert twórczości Krzysztofa Klenczona. Utwory wykonają Zbigniew Malara i Mirosław Suliga, którzy zaprezentują również swoje kompozycje dopasowane klimatem do lat 60. i 70.

Koncert odbędzie się z okazji Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Współczesne problemy ekonomii, zarządzania, finansów, ubezpieczeń i bankowości”.Dlaczego koncert? Sprawa się wyjaśnia, gdy dowiemy się, że Zbigniew Malara jest nie tylko profesorem Politechniki Wrocławskiej, Prodziekanem Wydziału Informatyki i Zarządzania, ale również przyjacielem Krzysztofa Klenczona i propagatorem jego twórczości. Z kolei Mirosław Suliga to artysta zafascynowany twórczością Seweryna Krajewskiego i Krzysztofa Klenczona oraz lider zespołu Wędrowne Gitary.

Obrady konferencji „Współczesne problemy ekonomii, zarządzania, finansów, ubezpieczeń i bankowości” zaplanowano na 7-8 czerwca w auli PWSZ Płock przy ul. Gałczyńskiego. To już trzynasta edycja wydarzenia, podczas którego naukowcy z Polski i Europy będą wymieniać swoje opinie i doświadczenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Obserwator says:

    A może ktos mi napisze o której godzinie odbędzie się jutro koncert piosenek Klenczona?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU