„Jesteśmy w szpitalu, pijemy piwko” – skandaliczne nagranie w płockim szpitalu. Jakie konsekwencje?
W ostatni dzień marca Płock obiegło nagranie, które zostało wykonane w pokoju lekarskim płockiego szpitala wojewódzkiego. Autorka filmiku twierdzi, że pije alkohol z lekarzem, który aktualnie ma dyżur na oddziale ginekologiczno-położniczym… Filmik bardzo szybko został rozpowszechniony wśród płocczan. Otrzymaliśmy link do niego od kilkunastu czytelników. A co na nim widnieje?Reklama Rzecz dzieje się w niedzielę, … Czytaj dalej „Jesteśmy w szpitalu, pijemy piwko” – skandaliczne nagranie w płockim szpitalu. Jakie konsekwencje?
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element