Kolejne z cyklu spotkań W DRODZE odbędzie się 22 czerwca 2012r. w par. p.w. św. Jadwigi Królowej w Płocku o godzinie 19.00. Gośćmi spotkania będą: Patrycja Malinowska i ks. Paweł Waruszewski.
Mamy wielu znajomych, kolegów, koleżanki. Niektórych uważamy za swoich przyjaciół. Czy jednak jesteśmy w stanie im powierzyć wszystke swoje sprawy?

Wiele razy zdarza się, że ta osoba nie dotrzymuje danej obietnicy czy też z najlepszego przyjaciela zamienia się w osobę traktującą nas tak, jak innych nieznanych jej ludzi. Często myślimy, iż ta osoba jest godna zaufania, ale po czasie okazuje się, ze jednak pomyliliśmy się.
Komu więc warto zaufać?

“Jest ryzyko,. jest zabawa” Kolejne z cyklu spotkań “W DRODZE” – ostatnie przed wakacyjną przerwą dotyczyć będzie Miłosierdzia Bożego.

Czy warto zaryzykować i zaufać Bogu? Jeśli chcesz się przekonać, po prostu przyjdź. Najbliższy piątek kościół par. św. Jadwigi Królowej w Płocku. Start godz. 19.

Oto goście spotkania “Jest ryzyko, jest zabawa”

  • ks. Paweł Waruszewski, który na co dzień pracując w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia opowie o tym, czy ryzyko się opłaca
  • Patrycja Malinowska – tegoroczna maturzystka, również biorąca czynny udział “W DRODZE”. Przedstawi spojrzenie na świat i Boga z punktu widzenia osoby niewidomej. Opowie o jej życiowych doświadczeniach (np. o spotkaniu z Ojcem Swiętym Janem Pawłem II – naszym duchowym przewodnikiem spotkań “W DRODZE”

Bez ryzyka nie ma zabawy, bez zaufania Jezusowi i Jego Miłosierdziu nie ma zbawienia.

Zapamiętaj i przybądź

Piątek 22.06.2012 godz. 19, kościół par. św. Jadwigi Królowej w Płocku 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji