REKLAMA

Jak płocczanie bawili się na koncercie piosenek Krzysztofa Klenczona?

REKLAMA

Na Starym Rynku w Płocku odbył się koncert piosenek Krzysztofa Klenczona. Utwory wykonali Zbigniew Malara i Mirosław Suliga. Wydarzenie było częścią konferencji naukowej organizowanej przez PWSZ w Płocku.

7 czerwca na Starym Rynku w Płocku odbył się koncert w ramach Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Współczesne problemy ekonomii, zarządzania, finansów, ubezpieczeń i bankowości”. Zajmowanie się tak poważnym tematem, jak finanse, nie wyklucza posiadania muzycznej duszy, co udowodnił Zbigniew Malara, który wraz z Mirosławem Suligą, wykonał dla płocczan utwory Krzysztofa Klenczona.

PowiązaneTematy

Zbigniew Malara, profesor Politechniki Wrocławskiej, to przyjaciel Krzysztofa Klenczona i propagator twórczości tragicznie zmarłego muzyka. Z kolei Mirosław Suliga, lider zespołu Wędrowne Gitary, jest artystą zafascynowanym twórczością Seweryna Krajewskiego i Krzysztofa Klenczona.Podczas koncertu można było usłyszeć największe przeboje muzyka, między innymi: „Historia jednej znajomości” i „Wróćmy na jeziora”. Piękne wykonania poruszyły mieszkańców zebranych na Starym Rynku. Przed sceną pojawiły się zarówno osoby dorosłe, dla których była to sentymentalna wycieczka w przeszłość, jak i młodzi ludzie, którzy zapewne pierwszy raz mogli się zetknąć z twórczością wybitnego muzyka i kompozytora.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. nick says:

    Faktycznie , były tłumy……

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU