REKLAMA

Gwiazda „Mam Talent” w Płocku przedstawi wyjątkowy spektakl piaskiem malowany…

REKLAMA

Już wkrótce w Płocku będziemy mieli okazję doświadczyć wyjątkowego wydarzenia. W Państwowej Szkole Muzycznej zostanie wystawiony spektakl familijny „Mały Książę”, a opowiedziany będzie piaskiem, wodą i światłem.

Na 20 października o godz. 16.30 warto zarezerwować sobie czas i wybrać się do Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku (ul. Kolegialna 23). Zostanie tam wystawiony niezwykły spektakl, opowiedziany piaskiem, wodą i światłem, w wykonaniu gwiazdy programu „Mam Talent”, Tetiany Galitsyny.

„Mały książę” to wyjątkowa opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi. Zwyciężczyni programu „Mam Talent” Tetiana Galitsyna wraz z najszybszym malarzem na świecie VLODYREM i grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg Antoine de Saint-Exupéry’ego, tworzoną na oczach widzów piaskiem, połączoną ze animacją światłem, wodą oraz elementami spektaklu teatralnego i technik szybkiego malowania (tzw.speed painting).

Dopełnieniem niezapomnianego show jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca odbiorców na magiczną planetę Małego Księcia.

Przypomnijmy, że „Mały Książę” to cudowna, pełna poezji i mądrych refleksji opowieść o przyjaźni, miłości i życiu – przetłumaczona na 160 języków historia chłopca, który swobodnie przekracza granice między światem realnym a sferą niezwykłości. Mały Książę przypomina o tym, że ” wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tyle, że tylko nieliczni z nich jeszcze o tym pamiętają…”.– Zapraszamy Państwa do magicznej krainy dzieciństwa, by zobaczyć świat na nowo wrażliwymi oczami kilkuletniego bohatera. Przed nami niesamowite show w wykonaniu Tetiany Galitsyny, z niespotykaną dotychczas interpretacją kochanego przez wszystkie dzieci i dorosłych bohatera. To niezwykły, 70-minutowy spektakl, który przeniesie Państwa na magiczną planetę Małego Księcia – zachęcają organizatorzy.

Bilety są dostępne:

  • Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, ul. Jakubowskiego 10, tel. 24 366 43 50
  • Centrum Informacji Turystycznej, ul. Plac Stary Rynek 8, tel. 24 367 19 44.
  • Bilety grupowe i informacja tel: 515 400 723 (15-30 osób – 5% rabat, 30-50 osób – 10% rabat, powyżej 50 osób – 12% rabat)
  • Bilety przez internet: kupbilecik.pl, biletyna.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU