REKLAMA

Folklor ziemi kujawskiej i mazowieckiej w Łącku. Będą konkursy kulinarne

REKLAMA

Na 15. już edycję Festiwalu Folkloru i Kultury Ziemi Kujawskiej i Mazowieckiej „Od kujawiaka do oberka” zaprasza Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego. W programie dużo muzyki, a także konkursy kulinarne i wystawy okolicznościowe.

Tegoroczna edycja Festiwalu Folkloru i Kultury Ziemi Kujawskiej i Mazowieckiej „Od kujawiaka do oberka” odbędzie się w najbliższą niedzielę, 10 października br. w Hali Sportowej w Łącku (ul. Gostynińska 2A). Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poznania lokalnej kultury i wzięcia udziału w licznych konkursach.

Program wydarzenia

  • 12:00-12:30 – Otwarcie Festiwalu
  • 12:30-16:00 – Przegląd Zespołów Folklorystycznych, kiermasz twórczości ludowej, konkursy kulinarne, wystawy okolicznościowe, występ grupy tanecznej „Crazy Dance” i „Disco Dance”
  • 16:00- 17:00 – Rozstrzygnięcie konkursów
  • 17:00 – Gość specjalny – zespół THE BROTHERS.

Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego, a wsparcia w organizacji Festiwalu udzielili: Muzeum Mazowieckie, Westmor Consulting, Powiat Płocki, Bank Spółdzielczy w Starej Białej, Dubimex, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Nadleśnictwo Włocławek.Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

PetroNews jest patronem medialnym Festiwalu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU