Od 4 maja NoveKino Przedwiośnie zaprasza na trzy filmy premierowe, Bajkoranki, Spotkania Filmowe, Portret Kobiety, Rodzinne Oglądanie oraz hit minionego tygodnia “Avengers: Wojna bez granic”.

Paweł, apostoł Chrystusa

Pierwsza premierowa propozycja to film historyczny “Paweł, apostoł Chrystusa”. To historia dwóch mężczyzn. Łukasz (Jim Caviezel), przyjaciel i lekarz, ryzykuje życiem, by dostać się do Rzymu, w którym na wykonanie wyroku czeka Paweł (James Faulkner). Skazany na śmierć przez Nerona, przebywa w słynącym z okrucieństwa rzymskim więzieniu. Zanim wyrok zostanie wykonany, Łukasz i Paweł postanawiają spisać księgę. Księgę, która pokaże początki “Drogi” oraz narodziny tego, co stanie się Kościołem. Tymczasem Paweł, czekając na spotkanie ze śmiercią, mierzy się z samym sobą, swoim życiem i wszystkim tym, co go spotkało. Samotny w ciemnościach zastanawia się, czy zostanie zapomniany i czy znajdzie w sobie siłę, by umrzeć godnie. Dwóch walczących z ludzkimi słabościami mężczyzn w służbie słowa Bożego przeciw wszechwładnemu imperatorowi. Oto wielka biblijna opowieść o skazańcach, wygnańcach, którzy nie chcą dać się złamać. Nawet spętani więziennymi łańcuchami oddają cześć Chrystusowi, wiedząc, że tylko on może pokonać śmierć.
REŻYSERIA: Andrew Hyatt OBSADA: Jim Caviezel, James Faulkner, Olivier Martinez

Taxi 5

Oficer policji, szalony mistrz kierownicy – Sylvain Marot (Franck Gastambide) wbrew swojej woli zostaje przeniesiony do Marsylii. Jego głównym zadaniem w nowym miejscu jest rozbicie włoskiego gangu, dokonującego spektakularnych napadów z użyciem potężnego i niedoścignionego Ferrari. Partnerem Marota zostaje życiowy nieudacznik, najgorszy kierowca w Marsylii – Eddy Maklouf (Salvatore Esposito), prywatnie siostrzeniec słynnego Daniela, właściciela legendarnej białej taksówki.
REŻYSERIA: Franck Gastambide OBSADA: Franck Gastambide, Malik Bentalha, Bernard Farcy

Ghostland

Ostatnia nowość to horror “Ghostland” – od piątku, 4 maja na dużym ekranie.

“Ghostland” – Kiedy siostry po kilkunastu latach wracają do swojego starego domu, w którym doszło do makabrycznej napaści, wydaje się, że to już tylko koszmarne wspomnienie. Ale to, co je czeka, będzie gorsze niż demony przeszłości…
REŻYSERIA: Pascal Laugier OBSADA: Crystal Reed, Anastasia Phillips, Mylene Farmer

Bajkoranki: Luis i obcy

W sobotę i niedzielę zapraszamy na Bajkoranki i pokaz animacji “Luis i obcy”. Seanse odbędą się 5 i 6 maja o godzinie 11, bilety w cenie 12 złotych. Przed seansami odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats, natomiast po seansach zapraszamy do patio kina na animacje, warsztaty i spektakle teatralne prowadzone przez Teatr Form Wielu w ramach stacji “RodziNovo”.

“Luis i Obcy” – to historia przyjaźni chłopca i trójki przezabawnych kosmitów, którzy na Ziemię przybyli i… kompletnie się pogubili. 12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec, Armin – ufolog, całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia się z obcymi i ukrywa ich przed swoim tatą, który jest przekonany, że kosmici są niebezpieczni. Próbując pomóc ufoludkom w powrocie na ich planetę, Luis sam nabiera ochoty na wielką kosmiczną podróż.
REŻYSERIA: Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein OBSADA: Jarosław Boberek, Klaudiusz Kaufmann, Paweł Domagała

Spotkania Filmowe: Trzy Billboardy za Ebbing. Missouri

W poniedziałek 7 maja zapraszamy na Spotkania Filmowe i pokaz filmu “Trzy Billboardy za Ebbing. Missouri”. Seans odbędzie się o godzinie 18:30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem zapraszamy na poczęstunek i losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

“Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri” – Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred Hayes (Frances McDormand) upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i umieszcza na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji, szeryfa Williama Willoughby’ego (Woody Harrelson). Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa, posterunkowy Dixon (Sam Rockwell) – niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred Hayes a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę.
REŻYSERIA: Martin McDonagh OBSADA: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell

Portret Kobiety: Tully

Wtorek, 8 maja to kolejne spotkanie w ramach Portretu Kobiety i przedpremierowy pokaz filmu “Tully”. Seans odbędzie się o godzinie 18:00, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem zapraszamy na zdrowy poczęstunek przygotowany przez Lekkie Ciacho oraz losowanie nagród na zasadach Happy Seats!

“Tully” – Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully. Młoda, seksowna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.
REŻYSERIA: Jason Reitman OBSADA: Mackenzie Davis, Charlize Theron, Mark Duplass

Rodzinne Oglądanie: Tam gdzie mieszka Bóg

W środę, 9 maja zapraszamy na Rodzinne Oglądanie i pokaz filmu familijno-religijno-przygodowego “Tam gdzie mieszka Bóg” w wersji z dubbingiem. Seans jest zaplanowany na godzinę 11:50.

Ponadto w repertuarze:

  • najnowszy film Disney/Marvel “Avengers: Wojna bez granic” dubbing 2D i 3D oraz napisy 2D – Potężny Thanos zbiera Kamienie Nieskończoności w celu narzucenia swojej woli wszystkim istnieniom we wszechświecie. Tylko drużyna superbohaterów znanych jako Avengers może go powstrzymać.;
  • film familijny “Piotruś Królik” dubbing – Zbuntowany królik stara się wkraść do ogrodu warzywnego należącego do rolnika.;
  • “Tam gdzie mieszka Bóg” dubbing – Mały Andrew ucieka z domu, by odszukać położone w górach sanktuarium Jezusa. W ślad za chłopcem wyrusza czwórka jego oddanych, szkolnych przyjaciół. Razem przeżyją wiele niezapomnianych przygód na leśnym szlaku. A przede wszystkim zrozumieją, że z Bożą pomocą są w stanie stawić czoła największym przeciwnościom.;
  • animacja “Gnomeo i Julia: Tajemnica zaginionych krasnali” dubbing – Krasnale proszą detektywa Sherlocka, aby zbadał tajemnicze zniknięcia na terenie ogrodu.

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji