REKLAMA

EchoSonda – Gdzie pójść z dziećmi?

REKLAMA

Wraz z nadejściem ładnej pogody, dzieci wyrywają się z domu – same czy z rodzicami chcą spędzić czas w miejscu, które zapewni im odpowiednią dozę rozrywki. Czy mamy takie w Płocku?

Place zabaw są praktycznie na każdym blokowisku, powstają nowe sale rozrywki dla maluchów, orliki, z dziećmi możemy pójść do zoo, na basen, na zajęcia do domów kultury czy prywatne lekcje tańca, karate i innych sztuk walki. Teoretycznie sporo tego, a w praktyce?

Placów zabaw mamy dużo. Ale co z tego, skoro większość z nich lata świetności ma już dawno za sobą? A jeśli nawet ktoś zafunduje dzieciom nowsze urządzenia, to szybko są one w fatalnym stanie. Wieczorem służą bowiem młodzieży, ale i starszym osobom, jako doskonałe miejsce na spożywanie alkoholu, palenie i – przy okazji – dewastację placu zabaw.

W zakresie miejsc rozrywki jest nieco lepiej. Są w galeriach handlowych i w prywatnych lokalach. Baseny resztką sił, ale działają. Od niedawna jest też pierwszy w Płocku park linowy. Płockie instytucje kultury, pomimo obciętego budżetu, robią wszystko, żeby uatrakcyjnić małym płocczanom życie w naszym mieście.A co Wy myślicie na ten temat? Macie gdzie pójść ze swoimi pociechami, zapewnić im atrakcyjny i bezpieczny pobyt? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka EchoSondy, zrealizowanego przez DR TV.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU