REKLAMA

Dzień Uśmiechu w kinie Helios [REPERTUAR]

REKLAMA

Przed nami październik. Już pierwszego dnia tego miesiąca obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Uśmiechu. Mamy nadzieję, że propozycje Heliosa zapewnią uśmiech również w pozostałe dni października. Oprócz śmiechu, gwarantowana jest też dawka adrenaliny i wzruszeń. Każdy, od malucha do seniora, znajdzie w kinowej ofercie coś dla siebie.

Tym razem zaczynamy od wielkiego WOW! Miesiąc otwieramy Maratonem Bonda! Już 1 października o godz. 23 Helios zaprasza na wyjątkową ucztę filmową. Będzie to niezwykle emocjonująca noc z najsłynniejszym agentem Jej Królewskiej Mości! Trzy części przygód Agenta 007, w którego wcielił się niesamowity Daniel Craig, w jedną noc! Na początek SKYFALL, następnie SPECTRE i pojedynek z tytułową organizacją terrorystyczną, a na koniec długo wyczekiwana premiera NIE CZAS UMIERAĆ.
Piękne kobiety, szybkie samochody i on… Bond… James Bond.

A to dopiero początek niespodzianek… Wraca projekt „Kultura dostępna”, dzięki której szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. Bilety na seanse w ramach tego cyklu dostępne są już za 10 zł! Październik to aż cztery tytuły w ramach Kultury Dostępnej:

  • 07.10.2021 – wielokrotnie nagradzany „Zabij to i wyjedź z tego miasta”
  • 14.10.2021 – rozrywka dla całej rodziny „Tarapaty 2”
  • 21.10.2021 – dla wszystkich fanów hip hopu i nie tylko „Skandal Molesta”
  • 28.10.2021 – dawka historii i wzruszeń, poruszająca historia legendarnego pięściarza Tadeusza „Teddy’ego” Pietrzykowskiego – „Mistrz”.

Dla zapracowanych pań Helios przygotował propozycję, która pozwoli im oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków i „naładować akumulatory” dawką pozytywnej energii i radości.

6 października, godzina 18 – to kolejny pokaz Kina Kobiet z polskim filmem akcji: „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”. To komedia inspirowana prawdziwą historią Zdzisława Najmrodzkiego, gwiazdy przestępczego półświatka i legendarnego króla ucieczek. Brawurowe wyczyny Najmrodzkiego śledziła w latach 70. i 80. cała Polska. W roli głównej niesamowity Dawid Ogrodnik.

Motywem wieczoru będzie wszechobecny wówczas jeans. Nieważne: błękitne, niebieskie czy granatowe, ważne by były stroje jeansowe! Dla pań, które zdecydują się na takie kreacje, Helios przewidział specjalne upominki.
Przed seansem jak zwykle konkursy oraz bardzo atrakcyjne nagrody!Nie zapominamy również o widzach „Kina Konesera” – w tym miesiącu aż cztery tytuły w ramach tego cyklu:

  • 4 października: „Susza” – historia detektywa, który wraca do rodzinnego miasteczka po tajemniczej, ponad dwudziestoletniej nieobecności, aby wziąć udział w pożegnaniu przyjaciela z dzieciństwa. Wkrótce wychodzi na jaw, że zmarły miał przed samobójczą śmiercią zamordować swoją żonę i dziecko. Sprawa zostaje powiązana z niewyjaśnioną, kryminalną zagadką sprzed lat, w którą zamieszany był główny bohater, a zżyta ze sobą lokalna społeczność odwraca się od detektywa, który włącza się w śledztwo policji.
  • 11 października: „Jeszcze jest czas” – piękna, głęboka i wzruszająca opowieść o relacji ojca z synem.
  • 18 października: „Paryskie tango” – Przebojowa piosenkarka Sol od lat mieszka i tworzy w Buenos Aires. Chociaż na scenie jest wulkanem energii, to w sercu wciąż nosi ból po utracie syna. Pewnego dnia w przypływie emocji kobieta postanawia wrócić do Paryża i zbliżyć się do swojego siedmioletniego wnuka i synowej – Evy, których nigdy nie widziała nawet na oczy. Bojąc się odrzucenia przez rodzinę syna, Sol postanawia wynająć mieszkanie tuż obok i udawać ich nową sąsiadkę. Spirala kłamstewek nakręca się jeszcze bardziej, kiedy Eva decyduje się zatrudnić Sol jako pomoc domową.
  • 25 października – „Polański, Horowitz. Hometown” – Dwóch artystów, fotografik Ryszard Horowitz i reżyser Roman Polański, wędruje po Krakowie śladami swoich wojennych doświadczeń. Przemierzają uliczki Kazimierza i dawnego getta, zaglądają do mieszkań, w których spędzili chłopięce lata, wspominają tych, których już nie ma – ale także tych, dzięki którym przeżyli Zagładę. Film jest barwną opowieścią o dzieciństwie, przyjaźni, wspólnym żydowskim losie i przede wszystkim o miejscu, które nadal pozostaje domem.

Październik to również miesiąc obfitujący w ciekawe propozycje dla naszych milusińskich. W niedzielę, 10 października, Helios zaprasza na pokaz specjalny: Pierwszy raz w kinie „Przytul mnie”. Pokaz dedykowany jest najmłodszym widzom , którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kinem.

17 października, w ramach Filmowych Poranków: „44 koty, część 7”. Natomiast 31 października kino zaprosi najmłodszych na Poranek ze „Strażakiem Samem”. Cykl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów.

Szczegółowe informacje na temat tych oraz innych wydarzeń znajdą Państwo się na stronie www.helios.pl. Kino Helios serdecznie zaprasza: ul. Wyszogrodzka 144, Galeria Wisła.

artykuł promowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU