REKLAMA

Dwie kobiety zaatakowane nożem. Policja szuka sprawcy

REKLAMA

Dziś około godziny 4:30 i 5:30 doszło w Płocku do dwóch napadów na kobiety. Sprawca, grożąc nożem, żądał pieniędzy.

Do pierwszego zdarzenia doszło przy ulicy Bielskiej i Piasta Kołodzieja. Mężczyzna podbiegł do idącej kobiety, przyłożył jej nóż do szyi i zażądał pieniędzy. Ostatecznie do kradzieży nie doszło. Sprawca uciekł. Prawdopodobnie coś go spłoszyło.

Policjanci natychmiast rozpoczęli penetrację terenu w celu zatrzymania sprawcy. W czasie działań, około godziny 5:30, oficer dyżurny Komendy Miejskiej w Płocku otrzymał następne zgłoszenie. Wynikało z niego, że mężczyzna odpowiadający opisowi wyżej wymienionego sprawcy dokonał napadu na kobietę w rejonie ulic Kochanowskiego/ Jachowicza – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji.

Jak podaje policja, w drugim przypadku mężczyzna również groził kobiecie nożem i żądał od niej pieniędzy. Kiedy kobieta spełniła żądania sprawcy ten odszedł. W tej chwili prowadzone są ustalenia w celu zatrzymania sprawcy.– Z dotychczasowych ustaleń wynika, że jest nim mężczyzna w wieku około 25-30 lat, 175 cm wzrostu z charakterystycznymi tatuażami pod oczami. Sprawca ubrany był w ciemną, szeleszczącą kurtkę ortalionową z kapturem. Po napadzie oddalił się w kierunku ul. 1 -go Maja – dodaje rzecznik policji.[quote]Policja szuka sprawcy napadu: mężczyzna w wieku około 25-30 lat, 175 cm wzrostu z charakterystycznymi tatuażami pod oczami. Sprawca ubrany był w ciemną, szeleszczącą kurtkę ortalionową z kapturem. Po napadzie oddalił się w kierunku ul. 1 -go Maja – Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji.[/quote]

Policjanci zwracają się z apelem do wszystkich, którzy mają informację na ten temat, czy też widzieli sprawcę odpowiadającego rysopisowi, aby skontaktowali się z Komendą Miejską – tel. 24 266 15 60 lub 997 .

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU