Czytelnik: Podwyższony poziom benzenu. Orlen: Może to być efekt prac drogowych na Chopina

W piątek około południa czytelnicy zaczęli informować nas o podwyższonym stężeniu benzenu w powietrzu, co mocno wykazywała stacja pomiarowa przy ul. Reja, a mniej – przy Królowej Jadwigi. Czytelnicy skarżyli się również na uciążliwy zapach. Około godz. 12 stężenie benzenu sięgnęło blisko 24 µg/m3. – Dowiedzcie się, co się dzieje – zadzwonił do nas czytelnik. – … Czytaj dalej Czytelnik: Podwyższony poziom benzenu. Orlen: Może to być efekt prac drogowych na Chopina