REKLAMA

Czy Jerzy Brzęczek odejdzie z Wisły Płock? Klub ma swoje zdanie

REKLAMA

Od kilku dni w sieci huczy od pogłosek o przejściu trenera Wisły Płock, Jerzego Brzęczka, do Legii Warszawa. Trener na razie milczy, ale płocki klub wydał oświadczenie w tej sprawie.

Jerzy Brzęczek zyskał już wśród płockich kibiców dobrą opinię. Nic dziwnego, to on doprowadził Wisłę Płock do wysokiego, 5. miejsca w Ekstraklasie. Dlatego duże wzburzenie wywołały informacje o planowanym przejściu trenera do Legii Warszawa.

Coś jest na rzeczy, gdyż informację o tym opublikował na Twitterze dziennikarz sportowy, Piotr Wołosik. – Na środę, ewentualnie czwartek, zaplanowano spotkanie działaczy Legii z kandydatem na trenera mistrzów Polski, Jerzym Brzęczkiem – pisze dziennikarz.

Polsat Sport informuje natomiast, że: „W środę lub czwartek Brzęczek ma się spotkać z władzami klubu z Łazienkowskiej, by dogadać się w sprawie ewentualnej umowy”.

W odniesieniu do tych pogłosek, zdecydowane stanowisko wydał zarząd płockiego klubu.

– Informujemy, że w związku z pojawiającymi się wiadomościami na temat przejścia trenera Jerzego Brzęczka do Legii Warszawa, Zarząd Wisły Płock nie wyraził zgody na rozwiązanie umowy ze szkoleniowcem – czytamy na stronie internetowej Wisły Płock.

Przypomnijmy, że 47-letni trener Jerzy Brzęczek z płockimi piłkarzami pracuje od 11 lipca ubiegłego roku. W kwietniu została podpisana umowa, dzięki której trener w Płocku miał zostać do końca rozgrywek sezonu 2019/2020.

Jerzy Brzęczek po meczu z Jagiellonią: Przychodzi taki czas, że cierpliwość też się kończy

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU